Audrius Zalcas: „Esu laimingas, kad jau 20 metų gyvenu pučiamųjų pasaulyje“

Gimiau ir 15 savo pirmųjų gyvenimo metų praleidau Šilutėje. 2001 metais įstojau į mokytojo eksperto Gražvydo Railos klasę ir pradėjau mokytis groti kornetu.

A. Zalcas sako, kad pirmieji jo muzikiniai pasiekimai prasidėjo Šilutės meno mokykloje.

 Esu laimingas, kad rugsėjį sueis 20 metų jubiliejus, kaip gyvenu pučiamųjų pasaulyje.

Dėl muzikinio darbo specifikos pasirinkau gyvenimą bei darbus Kaune. Tačiau koncertuodamas tiek įvairiuose Lietuvos miestuose, tiek svetur, paklaustas kur prasidėjo mano muzikinis kelias ir kur įgijau pagrindus, visada mėgstu papasakoti, kad tai įvyko ne kur kitur, o Šilutėje!

Šilutės meno mokyklos Pučiamųjų skyrius neabejotinai yra vienas geriausių šalyje. Čia dirba nuostabūs, savo profesijai pasišventę pedagogai, kurie visada pasiruošę sudominti bei pasidalinti visomis žiniomis. Mūsų Heydekrug‘as turi ne tik išskirtinę aurą, architektūrą, gamtą, bet ir Meno mokyklą. Mano pirmieji muzikiniai pasiekimai prasidėjo čia ir aš džiaugiuosi, kad tapęs pirmuoju pasaulinės firmos „Denis Wick“ artistu Pabaltyje galiu drąsiai teigti, jog aš esu ŠILUTIŠKIS!

Meno mokyklai palinkėsiu išlikti įdomiai, išskirtinei, gražiai, meniškai ir kad kuo daugiau Šilutės rajono jaunimo čia užklystų.