Augantys „Pamario talentai“ pažers siurprizų ir vis didėjančių prizų

Pamario talentaiJau laukia dvidešimt kruopščiai paruoštų numerių ir pulsuoja dvidešimt vilčių tapti naująja konkurso „Pamario talentai“ žvaigžde. Tai įvyks greitai – gruodžio 3-iąją, kai Šilutės kultūros ir pramogų centro sceną ir vėl sudrebins septintus metus skaičiuojantis renginys.

Kaip „Šilutės naujienoms“ sakė konkurso organizatorius ir idėjos autorius Vygantas Stoškus, šiemet žiūrovai vėl pamatys šaunių numerių, o dalyvių laukia solidūs piniginiai prizai. Beje, šiemet tikimasi prizais apdovanoti daugiau dalyvių nei anksčiau.

O žiūrovų akys ir ausys bus sočiai palepintos naujais kūrybiniais vėjais, mintimis bei kitoniškumu.

Vyko išankstinė atranka

„Pamario talentuose“ savo gabumus pademonstruoti kasmet ryžtasi vis daugiau dalyvių, tad tam, kad pavyktų palengvinti gana keblią kompetentingos komisijos dalią bei padėtų išrinkti „patį pačiausią“, šiemet buvo surengtas ir išankstinis mažasis konkursas.

Visi norintieji dalyvauti „Pamario talentų“ konkurse turėjo iš anksto atsiųsti vaizdo medžiagą su įrašytu savo pasirodymu. Išankstinė atranka padėjo komisijai nuspręsti, kurie geriausieji dar kartą savo talentus galės pademonstruoti lemtingąją konkurso dieną.

Taigi iš beveik 30 pretendentų į konkursą atrinkti 20.

Užvedančios naujovės

„Pamario talentai 7“ nuo praėjusių konkursų turėtų išsiskirti ir savo scenografija bei šviesos efektais. Dalyviams atsikratyti jaudulio bei žiūrovams linksmo juoko žada padovanoti scenos liūtas, humoro ir linksmų pasakojimų meistras, konkurso vedėjas Vitalijus Cololo.

Išskirtinė bus ir komisija, kurią šiemet pastiprins garsių dainininkų pora iš uostamiesčio Vilius ir Violeta Tarasovai bei buvęs šilutiškis, popchoro „Spindulys“ dalyvis, ZIP FM radijo stoties laidų vedėjas Ignas Lelys. Šis „zipietis“ į gimtąjį kraštą atvyks ir su ypatingu prizu – jam labiausiai patikusiam dalyviui ar grupei padovanos kvietimą į ZIP FM radijo stotį, supažindins su studijos užkulisiais bei suteiks galimybę dalyvauti fotosesijoje ir tiesioginėje laidoje su radistais Jonu Nainiu ir Rolandu Mackevičiumi.

Dovanų ir nominacijų – dar daugiau

Anot V.Stoškaus, kasmet konkurso organizatorius pradžiugina ir vietos verslininkų suremti pečiai. Šiemet jų parama – dar didesnė. Verslininkai mielai sutiko įsteigti prizus, nesvarstydami jų dydžio.

Todėl vertinimo komisijai darbas bus lengvesnis tuo, kad ji galės išrinkti ne vieną „Pamario talentų“ nugalėtoją, o net tris: trečiosios, antrosios ir pirmosios vietų.

„Pamario talentai 7“ vėl užkrės azartu žiūrovų salę, nes po dalyvių pasirodymų bus surengtos varžybos, kurių metu decibelų matuoklis fiksuos, kurį dalyvį palaikančios ovacijos ir triukšmas bus garsiausi. Tad kviesdami palaikyti savo numylėtinį dalyvį ar grupę, konkurso organizatoriai kviečia žiūrovus į konkursą atsinešti garsą skleidžiančius instrumentus – švilpynes, būgnus ar kitokias tarškynes, kad pavyktų sukelti kuo didesnę siautulio ir aistrų bangą.

Konkurso „Pamario talentai 7“ žiūrovai galės stebėti, kaip scenoje pasirodę atlikėjai – dainininkai, šokėjai, muzikantai, atlikėjų grupės – bus apdovanoti iš viso daugiau nei 2000 eurų bendrą piniginę vertę siekiančiais prizais, kelione į Briuselį ar į radijo stotį ZIP FM.

Konkurso organizatoriai kviečia ir salėje sėdintį žiūrovą ar žiūrovų grupę tapti asmeninio prizo steigėju, tai yra vietoje, renginio metu, paskelbti paties sugalvotą nominaciją bei įteikti prizą labiausiai patikusiam dalyviui.