Aukos patyrė peilio aštrumą ir kumščių jėgą

Kodel-vyras-musa-moteri img newsarticle560Kristaus prisikėlimą sutikdami ir jau sutikę rajono gyventojai ne visi linkėjo ramybės ir gėrio artimiesiems. Visą savaitę prieš Velykas ir po jų liejosi smurtas prieš vaikus, moteris ir vyrus.

Vyrą perdūrė sugyventinė

Sunkiausiai nukentėjo 38 metų šilutiškis V.P., gyvenantis Geležinkelio g. Tarp vyriškio ir jo sugyventinės 33 metų L.B. balandžio 7 d. vakare, apie 23 val., kilo kruvinas konfliktas.

Išgertuvių metu sugyventiniai taip susipyko, kad neblaivi moteris griebėsi peilio ir juo sužalojo gyvenimo draugą.

Vyras apie įvykį iš karto pranešė policijai. Ligoninėje jam suteikta medicinos pagalba, bet ilgo gydymo neprireikė – V.P. išleistas gydytis ambulatoriškai.

Smurtą patyrė jaunuolis ir vaikas

Apie kovo 31-ąją Švėkšnoje įvykusias muštynes prisiminė 20-metis A.K. Jis pranešė, kad tądien, vidurnaktį, Švėkšnos miestelyje, Liepų aikštėje jį sumušė metais jaunesnis P.B. 

Balandžio 10 dienos rytą Šilutėje, Lietuvininkų g., kilus tarpusavio konfliktui, 19-metis A.B. sumušė 12-metį V.B. Sunkesnių sužalojimų vaikui nepadaryta, jo motina kreiptis į gydymo įstaigą atsisakė.

Girti „ereliai“puldinėja moteris

Balandžio 1 d. gautas Ramučiuose gyvenančios L.Ž. pareiškimas, kad tą dieną namuose jos sutuoktinis A.Ž., būdamas girtas naudojo prieš ją fizinį smurtą. Taip A.Ž. elgiasi nuolat: moteris kaskart yra bauginama, dėl to patiria stresą, jaučiasi žeminama.

Penktadienį, balandžio 13 dieną, į Šilutės r. policijos komisariatą su panašaus turinio pareiškimu kreipėsi ir kintiškė V.L. Moteris nurodė, kad tos dienos vakare, namuose ją sumušė girtas sutuoktinis V.L. Po medikų apžiūros dėl veido sumušimo kintiškė gydoma ambulatoriškai, o jos vyras savaitgalį praleido areštinėje.

Balandžio 14-osios (šeštadienio) naktį, apie 2 valandą, muštynės kilo ir Katyčiuose. Švėkšnos sen. Vilkų kampo k. gyvenanti 20-metė V.N. pareiškime policijai nurodė, kad Katyčių automobilių stovėjimo aikštelėje ją sumušė girtas naumiestiškis 21-erių R.G. Moteris dėl sužalojimų kreipėsi į šeimos gydytoją, o R.G. uždarytas į areštinę.