Auksinė Lietuvos radijo „bitutė“ – katytiškė A.Plaipaitė

plaipaite bites apdovanojimai1Trečiadienio vakarą Vilniaus Nacionaliniame dramos teatre surengta LRT „Oskarų“ ceremonija – „Auksinės bitės 2013“. Tarp geriausių LRT darbuotojų, gavusių „bitutės“ vardą ir apdovanojimą, pateko ir radijo žurnalistė, katytiškė Aistė Plaipaitė.

Besibaigiančių ir prasidedančių metų sandūroje Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija rengia darbščiausių, talentingiausių, kūrybingiausių darbuotojų bei sėkmingiausių projektų apdovanojimus. „Auksinių bičių“ nugalėtojus renka visi norintys – jie balsuoja už savo numylėtinį LRT interneto svetainėje.

Šiais metais tarp geriausių radijo žurnalistų, laidų vedėjų nominuota buvo ir iš Katyčių kilusi, buvusi Šilutės pirmosios gimnazijos absolventė Aistė Plaipaitė. Geriausiomis toje pačioje kategorijoje pretendavo tapti Justina Mitkaitė ir Raminta Jonykaitė.

Prieš bendradarbes Aistė buvo pranašesnė ne tik tuo, kad ji – viena raštingiausių žmonių Lietuvoje: du kartus ji buvo tarp Nacionalinio diktanto konkurso laureatų ir gavo apdovanojimus iš Prezidentės Dalios Grybauskaitės rankų.
plaipaite bites apdovanojimai
Katytiškė savo darbdavius žavi ir asmeninėmis savybėmis: „Prie beveik tobulo gimtosios kalbos mokėjimo pridėkime išskirtinį domėjimąsi pasaulio įvykiais – Aistė studijuoja tarptautinius santykius. Aistės parengti dokumentiniai pasakojimai išsiskiria idėjos originalumu ir savitu pateikimo kampu. Taip pat ši mergina turi radijišką balso tembrą ir vargu ar berastume geresnę žinių redaktorę“, – savo nuomonę apie ją pateikia LRT.

Tad po trečiadienio „Auksinių bičių“ statulėlių įteikimo ceremonijos mūsų kraštietė A.Plaipaitė prie savo nuopelnų prisidėti gali ir geriausios žinių vedėjos statusą.

Ant scenos atsiėmusi bičių korį vaizduojančią statulėlę, mergina sakė, kad visą tai ji pasiekė nebijodama iššūkių, turėdama drąsos imtis vis ko nors nauja gyvenime, vengdama užsisėdėjimo vienoje vietoje, plėsdama akiratį.