Aukštųjų mokyklų mugė Vydūno gimnazijoje

vyduno gimnazija studiju muge akimirka 4 1Vydūno gimnazijoje vyko šalies aukštųjų mokyklų mugė “ŠILUTĖ 2014”, į kurią pristatyti savo studijų programų atvyko atstovai net iš 16 aukštųjų mokyklų ir kolegijų.

Dalyvauti šioje mugėje buvo kviečiami gimnazistai, tėvai, mokytojai, kitų rajono mokyklų moksleiviai. Siekta, kad šilutiškiai – būsimi studentai vietoje galėtų susipažinti su įvairiomis studijų kryptimis, programomis ir jų siūloma veikla.

Mugė prasidėjo bendra asamblėja, vėliau mokiniai išsiskirstė po kabinetus, kuriuose bendravo su jų pasirinktos specialybės atstovais. Po paskaitų visi galėjo individualiai pasikalbėti su aukštųjų mokyklų atstovais prie jų paruoštų stendų.

Ilgosios pertraukos metu gimnazijos aktų salėje mokiniai klausėsi LAMA BPO konsultantės Odetos Kardauskės paskaitos apie priėmimo į aukštąsias mokyklas 2015-2016 metais naujoves.

Šios mugės rengėjai – mokinių ugdymo karjerai koordinatorė Audronė Stasiulienė ir gimnazijos administracija. Anot A.Stasiulienės, stengtasi savo mokykloje sukurti tartum sumažintą Vilniaus „Studijų mugės” variantą. Daugumos dalyvavusiųjų nuomone, tai pavyko puikiai.