Autobusų vairuotojai pagaliau gauna atlyginimus

d4bfe695cb99Ypatingai džiugi šios savaitės pradžia buvo Šilutės autobusų parko darbuotojams – rajono Savivaldybė panaikino beveik visą skolą, kurią buvo skolinga šiai įmonei, tad darbuotojams pagaliau išmokėti atlyginimų įsiskolinimai. Šios Savivaldybės įmonės darbuotojai net kelių mėnesių atlyginimų negavo jau kelerius metus.

Išgirdę šią žinią iš „Šilutės autobusų parko“ direktoriaus Artūro Stonkaus lūpų, net keletą kartą perklausėme, ar mūsų ausys nemeluoja. Mat jau nuo 2011-ųjų rajono spauda nuolat rašė apie milijoninę ir nemažėjančią Savivaldybės skolą šiai įmonei, apie tai, kaip autobusų vairuotojai ir kiti darbuotojai šv. Kalėdas sutikdavo nepirkdami šeimoms bei dovanėlių, nei saldumynų.

„Atvirai sakant, aš ir pats vis dar negaliu patikėti, kad tai tiesa“, – atsakinėjo linksmai šypsodamasis A.Stonkus.

Išties pirmadienį iš rajono Savivaldybės įmonei buvo pervesta apie 300 tūkstančių litų, o antradienį ir trečiadienį pinigai išmokėti darbuotojams. Panaši suma įmonę pasiekė ir praėjusį mėnesį.

Dabar, pasak A.Stonkaus, savivaldybės skola iš beveik milijono litų sumažėjo iki maždaug pusantro šimto tūkstančių litų, o įsiskolinimai darbuotojams visai panaikinti. To negana – įmonė jau atsiskaitė ir su didžiąja dalimi tiekėjų.
„Svarbiausia, kad atsiskaitėme su žmonėmis“, – sako A.Stonkus.

Jis sako bijantis prognozuoti artimiausių mėnesių įvykius, bet labai nori tikėti, kad tokion duobėn, kokioje buvo kelis pastaruosius metus, įmonė daugiau nebebus įstumta, ir šiemetinės Kalėdos jos darbuotojams bus kur kas linksmesnės.