Autobusų vairuotojams išmokėti vieno mėnesio atlyginimai

AUTOBUSASPrieškalėdžiu rašėme apie sunkią situaciją „Šilutės autobusų parke“: iki gruodžio pabaigos įmonės darbuotojams nebuvo sumokėtas spalio atlyginimas.

Tik sausio 7-ąją įmonė gavo iš Savivaldybės beveik 200 tūkst. litų ir galėjo darbuotojams pervesti vieno mėnesio atlyginimus.

„Šilutės autobusų parko“ direktorius Artūras Stonkus sakė, kad beveik milijoną litų siekianti rajono Savivaldybės skola šiek tiek sumažinta. Gauti pinigai nedelsiant pervesti visiems darbuotojams.

Negaudamas savo uždirbtų pinigų iš Savivaldybės, Šilutės autobusų parkas savo darbuotojams yra skolingas gruodžio mėnesio atlyginimą ir ne vienerius metus besivelkančią skolą už 2 mėnesių darbą.

Sausio 3-ąją autobusų parke lankėsi naujasis rajono vadovas Šarūnas Laužikas, kuris susitiko ir su vadovais, ir su vairuotojų atstovais.

Š.Laužikas akcentavo, kad konkrečių pažadų, kada įmonei bus atiduota visa Savivaldybės skola, nedalins, bet yra tikras dėl vieno – tai neįvyks nei per vieną, nei per du mėnesius. Pasak Š.Laužiko, finansavimo šaltiniai turės būti numatyti šių metų Savivaldybės biudžete ir įsiskolinimas bus mažinamas palaipsniui.

Savivaldybė yra Šilutės autobusų parko steigėja ir pagrindinė skolininkė.