Automobiliai taranavo vienas kitą ir betono sieną, partrenktas vaikinas

Avarija Cintjoniskiu 2Ketvirtadienio vakare Šilutės Cintjoniškių gatvėje įvyko avarija, kurios metu susidūrė „Volkswagen Polo“ ir atbuline eiga staiga važiuoti pradėjęs visureigis „Nissan Navara“.

Šeštadienį paryčiui Ramučių gatvėje, tamsiu paros metu ir smarkiai lyjant staiga į kelią iššokusį vaikiną parbloškė automobiliu „Opel Vectra“ važiavęs ugniagesys gelbėtojas. 

O šeštadienio naktį 19-metis taip rėžėsi automobiliu į mūro sieną, juosiančią baikerių klubo „Hellions“ teritoriją, kad pramušė storą betoninę plokštę, o smūgio skeveldros net apgadino teritorijoje stovėjusią mašiną.

„VW Polo“ palindo po visureigiu

Ketvirtadienį vakare, apie 20 valandą, Cintjoniškių ir Sodų gatvių sankryžoje įvykusios avarijos dalyviai rimtų sužeidimų išvengė.

Reikalingą posūkį pravažiavęs visureigio „Nissan Navara“ vairuotojas staiga sustabdė savo mašiną ir pradėjo važiuoti atbuline eiga. To nepastebėjo iš paskos važiavusio „Volkswagen Polo“ jaunas vairuotojas, kurio mašinoje dar sėdėjo ir mergina. „Folksvagenas“ rėžėsi į visureigio galą ir palindo po juo.avarija ramuciu g

Vaikiną su mergina nuo rimtų sužalojimų apsaugojo išsiskleidusios oro pagalvės, bet medikai juos vis tiek nuvežė į Šilutės ligoninę. Vairuotojui buvo sumuštas veidas, mergina sužeidimų išvengė. Po medikų apžiūros vairuotojas netrukus sugrįžo prie savo sumaitoto automobilio.

Nelaimėlių automobilį iš po visureigio ištraukė ugniagesiai gelbėtojai.
Abu eismo įvykio dalyviai, pirminiais duomenimis, buvo blaivūs.

Opelis partrenkė vaikiną

Šeštadienį apie 4 val. ryto dar viena nelaimė nutiko Ramučių gatvėje. Čia esančioje vienoje sodyboje šventė jaunuolių kompanija.

Nuo aplinkkelio lik Šilutės tuo metu skubėjo taksi automobilis, o nuo Šilutės automobiliu „Opel Vectra“ važiavo Šilutės PGT ugniagesys gelbėtojas 38-erių V.V. Tuo metu į kelią staiga iššoko vienas kompanijos dalyvių 23-ejų M.J., panorėjęs susistabdyti atvažiuojantį taksi. Lijo smarkus lietus, vaikinas prie drabužių nebuvo prisitvirtinęs jokių atšvaitų, kurie padėtų jį pamatyti tamsoje, – šios priežastys ir nulėmė nelaimę: opelis partrenkė vaikiną.

Skubiai iškviesta greitoji išvežė nelaimėlį į ligoninę. Ten paaiškėjo, kad vaikinas patyrė kaulų lūžius.
Opelio vairuotojas buvo blaivas, jis vairavo ne tarnybos metu.

Automobilis pramušė betoninę sieną

Šeštadienio rytą baikerių klubo „Hellions“ nariai pastebėjo, kad naktį kažkas pramušė klubo teritoriją juosiančią betoninę sieną.

Hellions siena 2Kaltininkas sugebėjo suknežintu automobiliu pabėgti iš įvykio vietos. Tačiau paliko įkalčius: nukritusį mašinos valstybinį numerį, kitas detales.

Apžiūrėję nelaimės vietą klubo nariai įtaria, kad vairuotojas, naktį automobiliu važiuodamas Pramonės gatve nuo Klaipėdos, ko gero, nepastebėjo posūkio ties prekybos centru „Litorina“ ir nė nepasukęs vairo rėžėsi į betoninę klubo „Hellions“ tvorą.
Smūgio būta tokio stipraus, kad betono plokštėje liko žiojėti nemaža skylė, o betono nuolaužos apgadino aptvertoje klubo teritorijoje stovėjusį vieno baikerio automobilį.

Klubo nariai apie avariją  pranešė policijai, perdavė  pabėgusio vairuotojo automobilio numerį, o netrukus vienoje automobilių aikštelėje pastebėjo ir sudaužytą automobilį.

Netrukus policija sulaikė įtariamą kaltininką – 19-metį K.B.