Automobiliai vertėsi, degė, skendo dumble. Vyras mirė persipjovęs koją

09 20 sudege dzipas rolandoPenktadienis nuo nuo pat ryto buvo paženklintas nelaimingų atsitikimų. Paryčiais Rūgalių kaimo kelyje į pakelės kanalą nuskriejo iš Anglijos parvarytas dešiniavairis „Mercedes“, kurio vairuotojas pabėgo iš avarijos vietos.
Dienos metu specialiosios tarnybos jau skubėjo į pagalbą skaldą į griovį ties Armalėnų kaimu išvertusiam sunkežimiui, kuriam ant ratų pastatyti prireikė ekskavatoriaus pagalbos.
Vakare prieš save ranką pakėlė Gardamo miestelio gyventojas. 57-erių vyras peiliu susižalojo koją ir mirė greitosios pagalbos automobilyje.
Šeštadienį neatsargiai elgdamasis su benzinu savo visureigį padegė Kintų seniūnijos Vabalų kaimo ūkininkas, ankstų rytą atvykęs melžti karvių.
Rusnėje griuvusi remontuojamo namo siena sužalojo vyrą.

Dešniavairis „Mercedes“ įlėkė į kanalą

Penktadienį anksti ryte Rūgalių kaimo kelyje į pakelės kanalą nulėkė automobilis „Mercedes“.avarija ruguliu kelyje andriaus
Policijos pareigūnai, gavę pranešimą apie avariją, įvykio vietoje pamatė pakelės griovio dumble iki pusės paskendusį automobilį. Vairuotojo įvykio vietoje nebuvo.

Automobilis su vairu dešinėje pusėje registruotas Anglijoje. Manoma, kad „Mercedes“ vairuotojas posūkyje nepasirinko saugaus greičio ir nesuvaldė automobilio. Dumblėtu kanalu automobilis čiūžtelėjo apie 50 metrų.
Netoliese esančios sodybos šeimininkas pasakojo paryčiui, apie 4 valandą girdėjęs kieme skalijant šunis. Kadangi daugiau vyras jokių neįprastų garsų negirdėjo, tai ir apie avariją neįtarė.
Išaušus rytui, išėjęs į lauką jis pastebėjo toliau griovyje panirusį automobilį. Pasak pakelės gyventojo, šiuo keliu dažnai viršydami greitį lekia automobiliai, ir jis jau įprato klausytis cypiančių padangų garso. Tai ne pirmas kartas, kai automobilis nuskrieja nuo kelio.

Automobilį ištraukti buvo iškviesta techninė pagalba, bet ir jos darbuotojams nepavyko išvilkti dumble įstrigusio mersedeso. Jį traktoriumi išvilko tik šalia gyvenantis ūkininkas.

Apsivertė skaldą vežęs sunkvežimis

Penktadienį ties Armalėnų kaimu apsivertė keliu Pagėgiai – Šilutė važiavęs sunkvežimis. Pavojingu vadinamas posūkis jau yra nusinešęs dviejų vairuotojų gyvybes, šįkart skaudžių pasėkmių išvengta.

Savivartį „MAN“ vairavęs vyras vežė skaldą. Vairuotojas posūkyje nesuvaldė sunkvežimio ir išvažiavo į priešingą eismo juostą, o užvažiavęs ant minkšto kelkraščio sunkiasvoris automobilis nuslydo į griovį.

Spėjama, kad avarija įvyko dėl sugedusio transporto priemonės vairo mechanizmo, dėl to sunkvežimis tapo nevaldomas.
Tik laimingo atsitiktinumo dėka priešpriešine eismo juosta nevažiavo automobiliai, todėl išvengta susidūrimo.
Į nelaimės vietą iškviestas ekskavatorius, kuris ant ratų pastatė apvirtusį sunkvežimį ir sukrovė išsipylusią skaldą.

Įvykio metu žmonės nenukentėjo.

Peiliu mirtinai susižalojo vyras

Penktadienį apie 19 val. nelaimė įvyko Gardamo miestelyje. Čia savo namuose Šaulių gatvėje rastas 51-nerių vyras, kurio kojoje žiojėjo pjautinė žaizda.

Įtariama, kad F.R. pats susižalojo peiliu. Jį į ligoninę išsivežė greitoji medicinos pagalba, bet nelaimėlis mirė pakeliui į ligoninę.

Įvykio aplinkybes aiškinasi policija.

Sudegė neatsargaus ūkininko visureigis

Ankstų šeštadienio rytą, apie 6.15 val. ugniagesiams pranešta, kad Kintų seniūnijos Vabalų kaime esančioje ganykloje užsidegė vietos ūkininko automobilis.

Mašina užsiliepsnojo tuo metu, kai jos savininkas pylė benziną į bagažinėje buvusį generatorių. Iš „Nissan“ bagažinės liepsnos persimetė į transporto priemonės saloną.

Vyras pats išsikvietė pagalbą, tačiau atvykus gelbėtojams automobilis jau buvo sudegęs.

Griuvusi siena prispaudė darbininką

griuvo siena rusneŠiurpia nelaime vos nesibaigė vakarykštis senutėlio namo remontas Rusnėje – čia netikėtai griuvusi namo siena prispaudė darbininką.

Nelaimė įvyko apie pietus, remontuojant Neringos gatvėje stovintį senutėlį privatų namą. Šeimininkai norėjo apšiltinti savo būstą, todėl atkasė jo pamatus. Netikėtai griuvo namo siena, jos gabalai prispaudė  šeimininkams talkinusį 36 metų vyrą.
Iškviesta greitoji pagalba vyrą išvežė į Šilutės ligoninę, jis paguldytas į Traumų skyrių.