Automobilio slėptuvėse atvežtą kontrabandą rusas pristatė į sodybą Šilutės rajone

0921-Silute-3-38398Sodyboje Šilutės rajone pasieniečiai užklupo jos šeimininką ir Rusijos pilietį, iš pastarojo automobilio slėptuvių betraukiančius kontrabandinių cigarečių pakelius. Iš viso mašinos slėptuvėse buvo 1770 pakelių rūkalų. Sodyboje pasieniečiai aptiko ir dar beveik 400 pakelių kontrabandos.

Trečiadienį turėdami informacijos Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Specialiosios paskirties užkardos pasieniečiai kartu su Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnais nuvyko į Šilutės rajono Užlieknių kaime esančią sodybą.

Joje pasieniečiai užklupo sodybos šeimininką, 59-erių Šilutės rajono gyventoją, ir 35-erių Rusijos  pilietį. Užsienietis į Lietuvą buvo patekęs legaliai. Vyrai iš į ūkinį pastatą įvaryto rusui priklausančio automobilio „VW Passat“ slėptuvių traukė cigaretes. Iš viso automobilyje buvo paslėpta 1770 pakelių cigarečių „NZ Gold“ be akcizo ženklų.

Pasieniečiai patikrino sodybą, ūkinį pastatą bei pagalbines patalpas. Dar buvo rasta 390 pakelių cigarečių „NL Best Quality“ ir „NZ Gold“ be akcizo ženklų.

Dėl neteisėto  disponavimo  akcizais apmokestinamomis prekėmis VSAT Pagėgių rinktinėje  pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sodybos šeimininką ir Rusijos pilietį po apklausų pasieniečiai paleido. „VW Passat“ ir cigaretės saugomi VSAT  Pagėgių rinktinėje.