Automobilių pardavėjų vargai: nuo Naujųjų metų pardavė tris mašinas

p garkausko delfi nuorApie 4 tūkst. automobilių šiuo metu stovi Kauno automobilių turguje, o pirkėjų gretos visai išretėjusios. Buvusias Sovietų Sąjungos šalis purtantys politiniai ir ekonominiai kataklizmai vėl drebina naudotų automobilių pardavimo rinką Lietuvoje, rašo „Kauno diena“.

Kas šįkart atgaivins pradžiuvusias iš Kauno automobilių turgaus plaukiančių mašinų upes, pardavėjai tik spėlioja. „Nuo Naujųjų metų pardaviau tik tris automobilius“, – tvirtina vienas jų.

Tačiau dalį turgaus valdančios bendrovės „Varanas“ direktorius Valentinas Naujanis ramina: buvo ir blogesnių laikų. Jo nuomone, nauja pagrindine naudotų automobilių kryptimi iš Kauno gali tapti Ukraina. Tiesa, gali tekti nemažai palaukti, kol šioje šalyje stabilizuosis padėtis, tačiau V. Naujanis neabejoja, kad iki to laiko labiausiai užkietėję automobilių pardavėjai išgyvens.

„Per kiekvieną automobilių pardavimo pakilimą mašinomis pradėdavo spekuliuoti visi, kas netingi, o per kiekvieną nuopuolį jie atsisijoja. Yra automobilių pardavėjų šerdis, kuri išlaukia visus sunkumus“, – sakė V. Naujanis.