Avarija Šilutės rajone: degantį motociklininką išgelbėjo drąsūs vyrai

 20160507 131229Šeštadienį Šilutės rajone įvyko baisi avarija ir tik drąsiai pasielgusių eismo dalyvių dėka pavyko išvengti dar didesnės tragedijos.

Apie 13 val. keliu Saugos–Švėkšna, pravažiavus Inkaklių kaimą, ties sankryža į Nikėnus, avariją patyrė motociklininkas. Pirminiais duomenimis, vyras, važiavęs motociklu BMW, ties posūkiu netikėtai nuvažiavo nuo kelio, kelis kartus vertėsi ir atsidūrė dirvose.

Per eismo įvykį prakiuro kuro bakas, todėl motociklas užsidegė, liepsnos apėmė ir nemažą dalį kelkraščio – degė išsiliejęs benzinas.

Liepsnose atsidūrė ir sąmonę praradęs motociklininkas.

Nors keliu Saugos–Švėkšna judėjimas nėra didelis, tuo metu pro šalį važiavo automobilis – iš jo iššokęs vairuotojas bandė padėti, tačiau vienam vyrui gulintį motociklininką buvo sunku ištraukti iš liepsnų.

Netrukus jam padėjo kitu automobiliu pro šalį važiavęs 29 metų vyras – dviese jiems pavyko ištempti motociklininką iš degančio ploto.
REKLAMA

Netrukus vyrai iškvietė gelbėtojus – iš Švėkšnos ugniagesiai atvyko greitai, jie ir numalšino liepsnas.

Motociklas BMW sudegė visiškai, tačiau juo važiavęs 68 metų vyras buvo išgelbėtas. Kai atvyko medikai, jis buvo sąmoningas, tačiau ištiktas šoko. Vyras teigė, kad neturi jokio motociklo ir niekur nevažiavo.

Spėjama, kad vyras avariją patyrė sutrikus sveikatai – širdies ar smegenų veiklai.

Nelaimės aplinkybes tiria policija.

 

Lrytas.lt inf.