Avarijoje Pagryniuose sužaloti 5 moksleiviai (atnaujinta)

Avarija Pagryniuose. / Sigito Grinčinaičio (silutesnaujienos.lt) nuotr.Penki Šilutės žemės ūkio mokyklos moksleiviai trečiadienio rytą patyrė avariją. 18-metis vairuotojas dė itin sunkios būklės gydomas Klaipėdoje, kiti sužeistieji – Šilutės ligoninėje.

Eismo nelaimė trečiadienį prieš 8 val. ryto įvyko Pagryniuose, kur į pamokas skubėjo 18-metis R.B., automobiliu „VW Bora” vežęs dar keturis bendramokslius.

Šlapiame kelyje „VW Bora” lenkė kitą transporto priemonę. Nepatyręs vairuotojas nepasirinko saugaus greičio ir nebesuvaldė mašinos. Ši nuslydo nuo kelio ir rėžėsi į pakelės medį. Per avariją sužalotas vairuotojas, kartu važiavę 17-mečiai M.P., V.T. ir 18-mečiai Ž.Š. ir A.V. Žemės ūkio mokyklos moksleiviai.

Sąmonę praradusį vairuotoją iš automobilio ištraukė ugniagesiai gelbėtojai.

Nelaimės vietoje darbavosi trys greitosios pagalbos medikų ekipažai. Vairuotojas R.B. Šilutės ligoninės reanimobiliu išgabentas į Klaipėdos universitetinės ligoninės Neurochirurgijos skyrių.

Kiti nukentėjusieji gydomi Šilutės ligoninėje, eismo įvykio aplinkybes tiria Šilutės rajono kelių policijos pareigūnai.

Reagavo rajono vadovai

Savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Šimelionis, reaguodamas į skaudžius vakarykščius įvykius Pagrynių kaime ir Žalgirio gatvėje, inicijuoja profesinių mokyklų, vadovų, akademinių bendruomenių, moksleivių ir policijos pareigūnų aktyvias diskusijas.

Pasak vadovo, privalu ne tik sugriežtinti kontrolę bei patruliavimą keliuose ir gatvėse aktyviau stebint žaliais lapais pažymėtas mašinas, bet ir mokyklose surengti bendras diskusijas, kuriose būtų priminta apie bendras kelių eismo taisykles, jų laikymąsi, atsakomybę ir bausmes už pažeidimus.

Šiuo metu, kai į mokyklas sugužėjo daug per vasarą vairuotojo pažymėjimą gavusių jaunųjų vairuotojų, tai labai aktualu ir, kaip rodo paskutiniai įvykiai, turi skaudžias, neištaisomas pasekmes.

Visuomenė taip pat kviečiama solidarizuotis šiuo klausimu, būti budriais ir pilietiškais. Kviečiama pranešti policijai apie pastebėtus nusikalstamo neatsargumo atvejus.

Avarija Pagryniuose. / Rolando Žalgevičiaus nuotr.avarija ZAL 8705

Silutes naujienu LOGO