Avarijos kaltininkui – nukentėjusiųjų smūgiai (atnaujinta)

fiat-vairuotoja-is-sumaitoto-automobilio-islaisvino-ugniagesiai-gelbetoja

Trečiadienio popietę apie 15 val. Šilutės rajone, kelyje Šilutė-Šilalė ties Armalėnų kaimu mažyčio automobilio „Smart” vairuotojas sukėlė avariją. Jos metu apgadinti automobiliai „Seat Ibiza” ir „Audi A4”, sužaloti 2 žmonės.

Pats avarijos kaltininkas po eismo įvykio buvo sumuštas.

Policijos pareigūnai nustatė, kad 31-erių Šilutės rajono gyventojas K.A., vairuodamas automobilį „Smart”, nepasirinko saugaus greičio. Jis atsitrenkė į priešais sustojusį automobilį „Audi A4”, vairuojamą 47-erių A.Š. „Audi” aplamdyta mažiausiai iš visų į avariją pakliuvusių automobilių, jos vairuotojas nenukentėjo.

Po to „Smart” automobilis išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir kaktomuša susidūrė su priešais atvažiuojančiu automobiliu „Seat Ibiza”. „Seat” nulėkė į griovį, automobilio kėbulas deformavosi ir vairuotoja liko prispausta viduje. 45 metų Tauragės rajono gyventoja G.S. iš sudaužyto automobilio išlaisvinta tik ugniagesių gelbėtojų.

Moteris ir kartu važiavusi jos 24 metų dukra A.S. išvežtos į ligoninę. Mergina gydoma ambulatoriškai. Medikų pagalbos prireikė ir avariją sukėlusio automobilio „Smart” vairuotojui K.A.

Pasak liudininkų, vyrui į veidą kumščiu smogė dar vieno į avariją pakliuvusio automobilio vairuotojas. Policija informuoja, jog po eismo įvykio K.A. sumušė  nepažįstamas vyriškis.

avarija armalenai1