Avarijose sužeisti du vyrai ir moteris

Avarijos Barzdūnų kaime metu sužeista moteris ir sumaitoti du automobiliai. / Rolando Žalgevičiaus nuotr.Vakar prieš pat 11 valandą du automobiliai susidūrė Šilutės aplinkkelyje, šalia degalinės esančioje sankryžoje. Avarijos metu sužeistą moterį Greitosios pagalbos medikai skubiai išgabeno į ligoninę.

Sekmadienio popietę avarija įvyko kelyje Priekulė – Kintai, netoli Venckų kaimo, jos metu nukentėjo du žmonės.

Dar vienas vyras penktadienį sužeistas Šilutėje, pėsčiųjų perėjoje.

Į aplinkkelį įšoko „Hyundai“

Dviejų automobilių susidūrimo Šilutės aplinkkelyje Barzdūnų kaime kaltininkė – į pagrindinį kelią įvažiavusi 63-ejų šilutiškė, sėdėjusi prie „Hyundai Lancia“ vairo. Moteris į pagrindinį kelią išvažiavo neįsitikinusi, kad tai daryti saugu.

Nuo Klaipėdos link Pagėgių automobiliu „Ford Galaxy“ važiavusiai 38-erių vairuotojai tokia staiga ant kelio išdygusi kliūtis buvo tikrai netikėta. Vairuotoja dar bandė stabdyti savo automobilį, bet atstumas buvo pernelyg mažas – „Ford“ trenkėsi į „Hyundai“ vairuotojos pusės priekinį sparną.

Po smūgio „Honda“ apsisuko ant kelio, o „Ford“ nulėkė nuo važiuojamosios dalies.

Susidūrimo metu sužeista avarijos kaltininkė skubiai išgabenta į ligoninę.

Sužeisti vairuotojas ir pėsčiasis

Sekmadienį 37-erių mažeikiškis kelio Priekulė – Kintai posūkyje nesuvaldė savo „Volvo“, nes, pastebėjęs priešais kelio viduriu atvažiuojantį automobilį, suko į kelkraštį.

Automobilis tapo nevaldomas ir nulėkęs nuo kelio atsitrenkė į medį. Vairuotojui ir jo keleiviui rimtesnių sužalojimų padėjo išvengti saugos pagalvės, tačiau vairuotojas vis tiek buvo išvežtas į Klaipėdos ligoninę.

Penktadienio rytą, apie 10 val., eismo nelaimė įvyko Šilutėje, Taikos ir V.Kudirkos gatvių sankryžoje. Čia automobilis partrenkė vyrą.

Prie „Audi 80“ vairo sėdėjo 57-erių vairuotoja R.M., o pėsčiųjų perėja ėjo 72-ejų J.S. Sužalotas pėsčiasis išvežtas į ligoninę.