Azartiški šilutiškiai nebijo nuryti… purvo gurkšnio

purvas 4 virves traukimasTik antrą kartą vykstančios virvės traukimo purve varžybos „Purvo gurkšnis 2016“ šiemet irgi sulaukė gausaus būrio dalyvių ir smalsuolių iš visos Lietuvos. Tauragės pašonėje – Tauruose vykusiose varžybose dalyvavo ir 3 azartiškų šilutiškių komandos.

Kaip ir pernai, varžybos „Purvo gurkšnis“ vyko 20 metrų ilgio, 3 m pločio ir pusės metro gylio purvo pilnoje tranšėjoje. Tačiau azartiškų visai neseniai į Lietuvą atkeliavusios sporto šakos gerbėjų šilutiškių tokios ekstremalios sąlygos negąsdino, jų į Taurus išvažiavo trys komandos su didele palaikymo grupe.

Šiai pramogai šilutiškius jau antrus metus buriantis jaunas verslininkas Aurimas Zaremba varžybose dalyvavo ir pernai, tik tuomet jam buvo pavykę suburti vos vieną grupę. Bet bandymas buvo sėkmingas – pernai iš 15-os komandų šilutiškiai užėmė IV vietą.

purvo gurksnis visiŠiemet lydėjo didesnė sėkmė: komanda, kurioje buvo A.Zaremba, Onutė Burokienė, Teodoras Bičkaitis, Vidas Blekaitis ir Donaldas Andriulis, iškovojo trečiąją vietą, už nugaros palikusi šešias komandas.
Kitos dvi jaunesnių šilutiškių grupės irgi pasirodė neblogai – užėmė V ir VI vietas.

Sporto klubo „Viskas apie sportą ir mitybą nuo A iki Z“ vadovas Aurimas neslepia, kad varžyboms purve komanda ruošėsi rimtai – Šilutės pirmosios gimnazijos stadione treniravosi 3 kartus per savaitę. Aurimas sako, jog jam gaila tik vieno – kad mažai šilutiškių dalyvauja tokiuose renginiuose.

„Jaunimas nuolat kalba, kad Šilutėje nėra ką veikti, tačiau kai mieste ar netoliese vyksta tokie renginiai, jų nepamatysi. Pats stengiuosi dalyvauti įvairiose varžybose, manau, kad ir daugiau mūsų jaunimo galėtų pasinerti į sportą, tuomet nebereikėtų galvoti, ką veikti“, – sako jis.

Liepos 16-ąją klubas organizuoja masinio sporto renginį – bėgimą „Kiškių dauba – Šilutė 2016“. Renginys vyks šalia Šilutės stadiono esančioje Kiškių dauboje, savo jėgas bus galima išbandyti 4 km ir 8 km ilgio trasose.
Tai bus labdaringas renginys: už surinktas startinio mokesčio lėšas planuojama suorganizuoti 10-ies dienų poilsį prie jūros 60-iai vaikų iš socialinės rizikos šeimų. Vaikus atrinkti bus paprašyta seniūnijų socialinių darbuotojų.