Baigėsi vasara su futbolo kamuoliu

futbolas su seniunuBaigėsi apie pusantro mėnesio vykęs vaikų gatvės futbolo turnyras, kurį organizavo VšĮ „Šilutės sportas“ futbolo treneriai Rimas Čeliauskas ir Bronius Mackevičius.

Treneriai džiaugėsi dalyvių gausa: beveik 100 vaikų kiekvieną antradienį rinkdavosi į Šilutės stadioną spardyti kamuolio. Vaikai patys subūrė net 13 komandų: „Alkani Vilkai“, „UFK“, „Šilojus“, „Knygnešiai“, „Profai“, „Saugai“, „Jungtinė“, „Maniežiniai“, „Gluosniai“, „JŠO“, „Laisvė“, „Rinktinė“, „Mėlynieji“. Jas organizatoriai suskirstė į dvi amžiaus grupes, kad jėgos būtų apylygės.

Treneriai džiaugėsi, kad komandas sudarė ne tik šilutiškiai, bet ir vaikai iš Kintų, Saugų bei Rusnės.futbolas su celiausku

Vaikų gatvės futbolo turnyras buvo vykdomas ir anksčiau su įvairiomis pertraukomis. Pasak trenerio R.Čeliausko, dabar padedant neformaliojo vaikų švietimo programai bei Šilutės miesto seniūnui Raimondui Steponkui, gatvės futbolo turnyras buvo atgaivintas. Vaikai stadione treniravosi ir dalyvavo rungtynėse nuo liepos vidurio iki rugpjūčio pabaigos.

Rugpjūčio 23 dieną vyko paskutinės kovos, kuriose vaikai iš paskutiniųjų stengėsi įrodyti, kad jų komanda verta Šilutės seniūno R.Steponkaus įsteigtos taurės.

Po atkaklių kovų treneriai dėkojo visiems jauniesiems futbolininkams bei sakė, kad visi iki vieno yra verti medalių.

Organizatoriai nusprendė, kad prizinių vietų nebus ir visiems dalyviams įteikė medalius. Taip pat komandoms leista išsirinkti po vieną narį, kuris yra verčiausias apdovanojimo, kuris labiausiai užvesdavo komandą siekti pergalės, o gal ir pelnė daugiausiai įvarčių.

Visos 13 komandų išsirinko po lyderį, kuriems R.Čeliauskas įteikė atsiminimo skulptūrėles.

Daugiau nuotraukų „Faceboo“ albume.