Baigiama statyti daugiafunkcė sporto aikštelė Naujakuriuose

 NAUJAKUTIU AIKSTELE 1Šilutėje, Naujakurių kvartalo parke, šalia Komunarų gatvės, zuja statybininkai, kurie baigia daugiafunkcės sporto aikštelės statybą. Aikštelės gruntas jau paruoštas kloti dirbtinės žolės dangą, medienos lentelėmis apkalami aptvarai. Nepraeis nė savaitė, ir aikštelėje jau galės sportuoti atostogaujantis Naujakurių jaunimas.

Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis kartu su Naujakurių seniūnaičiu, bendruomenės pirmininku Stasiu Juškevičiumi bei tos pačios bendruomenės nariu Algiu Bekeriu ir LR Seimo nariu Artūru Skardžiumi apžiūrėjo baigiamą statyti aikštelę ir gyrė statybininkų darbą. Pasak A.Skardžiaus, svarbu, kad aikštelė pastatyta tuomet, kai moksleiviams atostogos ir sporto salės uždarytos.

Pasak S.Šepučio, daugiafunkcė sporto aikštelė Naujakurių kvartale taps penktąja tokia aikštele Šilutėje. Aikštelės statybos kaina, pasak S.Šepučio, 35 tūkst. Eur. Pusė sumos, už kurią įsigyjama aikštelės įranga, danga, yra gaunama iš LR Vyriausybės Sporto departamento, o kitą pusę skiria Savivaldybė – už ją bus paruoštas aikštelės pagrindas, įrengtas apšvietimas.

Bendruomenės pirmininkas S.Juškevičius pasakojo, kad pirmąjį prašymą dėl daugiafunkcės sporto aikštelės statybos Naujakuriuose bendruomenė rašė dar prieš 10 metų. Bendruomenė kantriai prašymus teikė visoms savivaldybėje besikeičiančioms valdžioms, ir dabar džiaugiasi, kad Naujakurių kvartalo jaunimas pagaliau turės kur išlieti energiją.