Baigiamas centralizuoto šildymo sezonas

 

sildymasŠiomis dienomis Lietuvos didmiesčių savivaldybės jau skelbia centralizuoto šildymo sezono pabaigą. O kaip Šilutės savivaldybė?

Kausimų apie tai jau gavo ir „Šilutės naujienų“ redakcija. Mums belieka tik priminti, kad įsakymą apie šildymo sezono pradžią ar pabaigą skelbia Šilutės savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis. Jis prisipažino jau laukęs tokio klausimo, ir atsakė, jog įsakymas dėl šildymo sezono pabaigos jau parengtas. Jame nurodoma, kad centralizuotos šilumos tiekėjai šildymo sezoną užbaigtų balandžio 23 d. antradienį.

Šiemet šildymo sezonas baigiamas maždaug savaitę vėliau nei praėjusiais metais. Įprastai šildymas išjungiamas, kai tris paras iš eilės vidutinė paros temperatūra perkopia 10 laipsnių šilumos.

Pasak S. Šepučio, toks sprendimas yra aktualus tik savivaldybės ir valstybės įstaigoms ir įmonėms, kurioms yra tiekiama centralizuota šiluma. Pavienių sodybų šeimininkai, daugiabučių namų gyventojai bendru sutarimu šildymo sezoną jau galėjo baigti ir anksčiau, tiesiog užsukdami centralizuotai tiekiamos šilumos kranus.