Baigiamasis Žuvienės virimo čempionato „Įdomybių katilas“

DSC 1615Baigėsi 11-asis Tarptautinis žuvienės virimo čempionatas, sutraukęs milžinišką būrį žmonių iš visos Lietuvos ir svečių iš užsienio. Aistroms nurimus ir emocijoms susigulėjus, čempiono žiedą į Lazdijus išlydėjus, norisi padėkoti visiems prisidėjusiems prie šio čempionato organizavimo.

ABF „Šilutės Rambynas“ direktoriui Algirdui Bladžinauskui už solidų bendradarbiavimą ir įdomius ateities planus, kartu su „PIK-NIK“ sūrio lazdelėmis.

UAB „Šilutės polderių“ vadovui Arūnui Jagminui, kuris su mumis jau nuo pirmojo čempionato iki vienuoliktojo. Asociacijai „Lampetra“ ir žvejams R. Kriščiūnui ir M. Griciūnui, už tai, kad su šia komanda galima ne tik išeiti į audringas marias, bet ir kalnus nuversti, priimant ir išlydint svečius iš kitų kraštų. Šilutės seniūnui R. Steponkui ir jo vyrams už nepriekaištingą techninę šio čempionato pusę. Šilutės Kultūros ir pramogų centrui ir direktorei Jūratei Pancerovai. Šilutės F. Bajoraičio viešajai bibliotekai ir Šilutės turizmo ir informacijos centrui. Žuvienės vertinimo komisijai su visais ankstesniais čempionais ir ypač Birutei Servienei. Už čempionato dizainą – nepakeičiamam Šarūnui Stancikui. Didelis darbo krūvis gulė ir ant bendraminčio Vyganto Stoškaus pečių, įnešusiems naujų gūsių Šyšos upės kilpoje.

Neįmanoma išvardinti visų rėmėjų, prizų steigėjų ir kitų, vienaip ar kitaip, buvusių čempionato rengimo kasdienybėje. Tai ir Šilutės rajono savivaldybės Kultūros skyrius su Vilma Griškevičiene ir Jurgita Skobiene, Komunikacijos skyriaus vedėjas Romualdas Eglinskas. Dėkojame Šilutės rajono savivaldybės vadovams su nugalėtojo prizo steigėju meru Vytautu Laurinaičiu. Ant Savivaldybės administracijos darbuotojų pečių krito ir 60 svečių iš kitų pasaulio valstybių priėmimas ir Pamario krašto prezentacija. Ypatingai dėkoju ir Lietuvos kultūros tarybai, atkreipusiai dėmesį ir ženkliai prisidėjusiai prie šio projekto sėkmės. Pasibaigus vienam etapui, prasideda kitas. Dabar pradedamas skaičiuoti laikas iki kito čempionato, kuris jau bus dvyliktasis. Kiek komandų virėjų sustos po metų į garsųjį R. Stoškuvienės šokį priešais sceną, sužinosime lygiai po 12 mėnesių.Visiems geriausios kloties linki ir ilgametė čempionato globėja europarlamentarė Vilija Blinkevičiūtė.