Baikerių klube „Hellions” savo dieną su trenksmu atšventė moterys

kovo 8 hellions orgaizatoresPenktadienį Šilutės baikerių klube „Hellions” švęsti Kovo 8-ąją jau ketvirtą kartą susirinko daugybė merginų ir moterų.

Tokio smagaus renginio idėja prieš keletą metų gimė verslininkei Dainorai Gečienei, baikerių klubo narei. Dainorą palaikė ir kitos klubo narių žmonos ir teminius Kovo 8-osios vakarėlius sukviesdavo dešimtis moterų ir merginų.

Šiemet renginio organizatoriai visas damas kvietė per baikerių klubo slenkstį žengti pasidažius lūpas ryškiai raudonai.

Renginio iniciatorė Dainora Gečienė džiaugėsi, kad savo šventę švęsti surinko apie 140 moterų ir merginų iš Vilniaus, Kauno, Kupiškio, Tauragės bei viso Šilutės rajono.

Kiekviena vakarėlio „Raudonos lūpos” viešnia buvo maloniai pasitikta ir pažymėta ženkliuku su vardu bei vardine taure. Ir tai dar toli gražu ne visos vakaro staigmenos.

Moterišką kompaniją „užvedinėjo” vienintelis vyriškos giminės atstovas – vakaro vedėjas, klaipėdietis renginių organizatorius Kęstutis Medelis.

Merginoms ir moterims jo dėmesio nestigo: viena po kitos buvo kviečiamos į  sceną iš vedėjo rankų atsiimti joms skirtų dovanėlių.

Vakarui įsibėgėjus atėjo metas žaidimams: viena kitą paragindamos ir drauges padrąsindamos moterys plojimais išrinko gražiausios šypsenos savininkę, apdovanotos aukščiausiais aukštakulniais ar raudoniausiais apdarais pasidabinusios vakaro dalyvės, vakaro vedėjas ant scenos sukvietė pasakos apie ropę personažus ir surengė dar daug kitų linksmybių.

Galiausiai, kai moterys pasijuto tikromis šio vakaro šeimininkėmis, iš dangaus pabiro šūsnys „dolerių” kupiūrų, privertusių viešnias pademonstruoti vikrumą ir susirinkti kuo daugiau šlamančiųjų, kad atėjus vidurnakčiui galėtų kautis aukcione dėl pagrindinio vakaro prizo. Moterys ir merginos čiupte čiupo ore sklandančius pinigus, klupo, rungėsi tarpusavyje ir kaupė savo kapitalą.

Vakaras kaito nuo moteriškų pašnekesių, raudonų lūpų šypsnių ir žaidimų. Kol atėjo metas šokiams, moterys kartu sūkūrė net keletą bendrų „flashmob’ų” ir nekantriai laukė šokių mokytojo judesių pamokų, paskui kartu šoko vienu ritmu. Nenutrūkstantys šokiai ir linksmybės tęsėsi net ir laikrodžiams išmušus vidurnaktį…