Baisi nelaimė Šilutės r.: močiutė suvažinėjo trimetį anūką

 

2016 06_22Baisi nelaimė trečiadienį įvyko Šilutės rajone. 42-ejų metų moteris netyčia suvažinėjo savo 3-ejų metų anūką. Vaikas dar gyvas buvo skubiai nuvežtas į reanimaciją ir čia mirė.

Nelaimė trečiadienį po pietų įvyko Katyčių seniūnijoje, Versmininkų kaime. Pas čia gyvenančią 42-ejų metų moterį atvažiavo jos duktė su vyru ir 3-ejų metų vaikaičiu. Iki pietų šeimyna aplankė kapines, vėliau grįžę pradėjo gamintis valgyti. Tačiau pritrūko kažkokių smulkmenų, tad nusprendė važiuoti į parduotuvę.

Prie automobilio „Peugeot 406“ vairo sėdo pati sodybos šeimininkė, greta įsitaisė jos žentas. Prieš sėsdami į mašiną jie į šoną nuvedė ant keliuko žaidusį trimetį berniuką. Kaip jis vėl atsidūrė automobiliui iš galo, niekas nematė.

Važiuodamas atbuline eiga automobilis vaiką partrenkė, berniukas atsidūrė po mašinos dugnu. Automobilį vairavusi moteris ne iš kartu suprato partrenkusi anūką, tad ir sustojo irgi ne iš karto. Vėliau paskaičiuota, kad po mašina įstrigęs vaikas buvo velkamas maždaug 8 metrus.

Vaiką artimieji ištraukė automobilį pakėlę rankiniu keltuvu. Berniukas labai sunkios būklės buvo skubiai išvežtas į ligoninę, ir čia reanimacijoje mirė.

Šilutės policija pradėjo įvykio aplinkybių tyrimą.

Straipsnis iš lrytas.lt