Balandį mažiau mirčių, daugiau skyrybų

Ontario-Divorce-LawBalandį Šilutės rajone mirė 50 gyventojų, gimė – 20, susituokė 3 poros, o santuoką nutraukė 11. Šiemet rajone įregistruoja jau antroji dvynukų pora.

Tokią demografinę statistiką pateikia Šilutės rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyrius. Panagrinėkime šiuos skaičius detaliau.
Balandį gimė 20 naujagimių – 13 berniukų ir 7 mergaitės. Į pasaulį atėjusių mažųjų šilutiškių skaičius šiek tiek mažesnis nei kovą (25) ar vasarį (27). Septyni kūdikiai gyvena Šilutės mieste, o 13 seniūnijose. Viena laiminga šeima sulaukė dvynukų. Jauniausia mama yra 22 metų, o vyriausia – 36. Tarp populiariausių berniukų vardų vyrauja Domantas, Nojus, mergaičių – Emilija ir Jorė. Retesni vardai, kuriuos naujagimiams davė tėvai – Gintaras, Tautas ir Vigailė, Miglė.

Balandį mirė 28 vyrai ir 22 moterys (iš viso 50), iš kurių 15 gyveno mieste, 35 seniūnijose. Vyriausias miręs žmogus – 96 metų amžiaus, jauniausias – kūdikis. Praėjusį mėnesį mirčių skaičius šiek tiek mažesnis – kovą mirė 61 gyventojas, vasarį 46, o sausį – 66.
Praėjusį karantino mėnesį susituokė trys šilutiškių poros. Ne pirmą kartą tuokėsi 2 vyrai ir 1 moteris. Gyventi kartu nusprendė brandesnio amžiaus žmonės. Keturi sutuoktiniai buvo 31 – 50 metų amžiaus, du – 24 – 30 metų.

O štai santuoką nutraukė gerokai daugiau porų – 11. Įdomu, kad skirtis nusprendė ir ilgai kartu gyvenę žmonės. Dvi sutuoktinių poros skirtingais gyvenimo keliais nusprendė pasukti kartu pragyvenusios nuo 25 iki 50 metų, trys kartu gyveno 16 – 25 metus.

Skyrybų kaina