Baldų salonas „Ingada“ švenčia 28-ąjį gimtadienį

Baldų salono „Ingada“ vadovė Dalia Dambrauskienė įsitikinusi, kad ekspozicinė prekyba baldais išliks paklausi ir ateityje: „Mažesnių miestelių, tokių kaip Šilutė, gyventojai naudojasi galimybe pirkti internetu. Tačiau ruošiantis įsigyti naują lovą, svetainės baldus ar virtuvės komplektą, norisi baldą pamatyti gyvai, paliesti, pasitarti dėl išmatavimų“.

Baldų salonas įsikūręs 800 kv. m ploto pastate šalia Šilutės turgaus. Ekspozicinėse salėse per du aukštus – Lietuvos,  Lenkijos ir kitų Europos šalių gamintojų baldai.

„Ingados“ vardą šilutiškiai sieja su kokybiškais  ir patogiais baldais, maloniu aptarnavimu. Į saloną užsukę pirkėjai turi galimybę išsirinkti patinkančius ekspozicinius baldus, arba užsisakyti iš gamintojų katalogų. Mūsų meistrai, esant reikalui, atvyksta į namus, išmatuoja erdves ir kartu projektuoja bet kokių nestandartinių parametrų spintas, pertvaras, sudėlioja maksimaliai patogų ir funkcinį virtuvės baldų planą.

Šiuo metu vyksta nuolaidų iki 25 proc. loterija. Norinčius įsigyti baldus su nuolaida, kviečiame užsukti pas mus.

Liepos 17 dieną vyks gimtadienio šventė, kurios metu bus laimėtas pagrindinis prizas – aukso spalvos kavos staliukas, kurio vertė 300 eurų. Kviečiame į mūsų šventę visus pirkėjus, kurie iki gimtadienio dienos įsigijo baldus mūsų salone. Jūsų laukia vaišės, šventinė nuotaika.