Baldus miške išmetusi moteris – nubausta

 

DSC04569Apie nevaleiką, užteršusį pavyzdingai tvarkomą privataus miško plotą Gaidelių miške „Šilutės naujienose“ rašėme Nr. 17, straipsnyje „Miško šiukšlintojo paieškų detektyvas: išsigandęs teršėjas mišką išvalė per naktį“.

Paaiškėjo, kad senus savo baldus miške išvertė šilutiškė ponia A. Z.

Paviešinus nuotraukas, kuriose matyti miško aikštelėje išversti žali baldai, sukruto internautai. Ir jau netrukus buvo aišku, kurią dieną tokie pat baldai buvo išvežti iš Knygnešių 15 namo trečios laiptinės. Skaitytojai netgi nurodė automobilį – „raudoną pasatą“, ir buto, kuriame jie iki tol stovėjo, numerį…

Reikalą tirti ėmęsis Privačių miškų ūkio priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas Ričardas Bandza kitą dieną apsilankė miške. Ir… senų baldų jau neberado. Buvo akivaizdu, kad teršėjas juos susirinko ir nežinia kur išsigabeno naktį.

Apsilankęs kaimynų nurodytame bute R. Bandza miško teršimą organizavusiai A. Z. surašė administracinės teisės pažeidimo protokolą ir paskyrė baudą. Moteris, pasak, specialisto, pripažino savo kaltę. Ji teisinosi tuo, kad sumanius išvežti senus baldus, esą nedirbo Rumšų stambiagabaričių atliekų surinkimo aikštelė. Teršėja tikino naktį iš miško surinktas senienas tada jau padėjusi pas giminaičius.

Visgi jai teks savo „turtą“ gabenti į Rumšus, mat privalės atnešti R. Bandzai atliekų pridavimą į aikštelę patvirtinantį dokumentą.

Miško savininkas A. A. Ramanauskas informuotas apie situaciją, ir jis, ir R. Bandza dėkoja neabejingiems mūsų skaitytojams. O panašius teršėjus viešinsime ir ateityje.