Baltų žiedų snygį Hugo Šojaus muziejuje sukėlė būgnų virtuozų garsai

Iškylai dvare „Kai baltais žiedais sninga“ vakarienės rinkosi pakiliai nusiteikę šilutiškiai, nes po dviejų metų pertraukos jie ir vėl galėjo susitikti prie stalelių medžių paunksmėje su vyno taure. Hugo Šojaus muziejuje penktadienį vėl įvyko Muziejų naktis.

Susitiko visi ne tik pabendrauti, pasiklausyti muzikos, bet ir pamiklinti kojas šokyje.

Muzikinė programa buvo turtinga stiliaus ir ritmų įvairove. Pirmiausia joje grojo Šilutės meno mokyklos mokiniai.

Sveikinimo žodį tarė muziejaus direktorė Indrė Skablauskaitė, priminusi, kad muziejų naktų tradicija atėjo iš Prancūzijos ir jos vyksta štai jau 18 metų. Hugo Šojaus muziejus prie šios iniciatyvos irgi prisijungia kasmet.

Visus, patogiai įsitaisiusius prie vyno taurės, valsais ir polkomis džiugino pučiamųjų ansamblio “Pamario brass” pūtikai, vadovaujami Gražvydo Railos. Žaidimais-spėlionėmis vakarą paįvairino bei visus intrigavo Menos mokyklos moksleivės, vardindamos klausimus-užuominas bei ragindamos atspėti juos ir laimėti prizus.

Prie dvaro verandos galima buvo sušilti, pragaujant kafijos ar arbatos.

Vakaro „vinimi“ tapo grupė iš Šiaulių „Ritmas kitaip“, kurios nariai  mušamaisiais virpino net Šilutės parko medžių viršūnes ir pripildė visus gera energija. Vaikinai surengė vaikams blic-edukaciją, padalindami instrumentus ir paragindami kartu pagroti, o paskui ir pašokti. Norinčių pagroti radosi ir daugiau, pasirodo, ne vien vaikams tai patinka! Kai kurie atvykusius svečius pavadino “tikru pirotechniniu užtaisu, o ne vaikinais”! Jie sugebėjo visus, atėjusius į šį vakarą, išjudinti, užkrėsdami gera nuotaika.

Pageidaujantys galėjo dalyvauti filmų peržiūroje, seansai vyko “Siaubo rūsyje”, “Animacijos palėpėje”, “Trumpo metro stotelėje”.