Barmenų mokymus surengęs verslininkas tikisi ir sau paruošti gerų darbuotojų

DSCN3664Patys verslininkai gali sugalvoti galimybių, kaip aprūpinti savo įmonę dirbti mokančiais darbuotojais. Tai įrodė šiemet barmenų kursus organizavęs Aurimas Zaremba, Šilutėje, Dariaus ir Girėno gatvėje 7, esančio baro „Golden Room“ vadovas.

Mokymus savo bare surengęs jaunas verslininkas džiaugiasi, kad jie buvo naudingi ne tik šį darbą dirbantiems bei jį dirbti dar planuojantiems jaunuoliams, bet ir jis pats išgirdo daug įdomių ir naudingų dalykų.

Kokios išties yra barmenų pareigos ir kas ta pardavimų psichologija? Kaip priimti svečią ir kaip jį aptarnauti, kad jis liktų tikrai patenkintas ir norėtų dar ne kartą sugrįžti? Kaip atpažinti geros kokybės gėrimą, kaip paruošti kokteilį, kavą ar arbatą ir kaip išradingai ir tinkamai patiekti juos klientui? DSCN3646

Atsakymus į šiuos ir daugelį kitų klausimų gavo profesinio seminaro dalyviai.

Bare „Golden Room“ nuolat dirba 4 barmenai, ir jų kaita nėra didelė. Bet A.Zaremba sako neretai pastebintis, kad priimtiems į darbą barmenams trūksta ne tik praktikos ir įgūdžių, bet ir žinių. Todėl jam ir kilo idėja surengti barmenų mokymus.

Visų jau minėtų ir dar daugelio kitų barmeno darbo niuansų į barą „Golden Room“ susirinkusius šilutiškius mokė iš Kauno diskžokėjų ir barmenų mokyklos „DJ&Bartenders school“ pakviesti lektoriai.

Norą dalyvauti mokymuose pareiškė 14 jaunuolių. Vieni iš jų – jau įgiję barmeno specialybę dirba rajono kavinėse, kiti apie šią profesiją dar tik svajoja. Nors mokestis už kursus nebuvo didelis, tačiau baro vadovas nusprendė dar labiau paskatinti jaunuolius dalyvauti mokymuose – 21-erių metų dar neturintiems dalyviams dalį mokesčio baras kompensavo. Beje, dauguma kursų lankytojų ir buvo jaunesni nei 21 metų.

Kursus lankiusiems barmenams buvo išrašyti tai patvirtinantys sertifikatai, kurie neabejotinai padės jiems ateityje ieškant darbo. O patys klausytojai sakė pastebėję, jog daug ką savo darbe iki tol darė ne taip, kaip reikalauja šiandienos darbo rinkos poreikiai.

A.Zaremba panašius mokymus žada rengti ir ateityje. Gali būti, kad jų lankytojams bus sudaryta galimybė vėliau tobulintis ir Klaipėdoje organizuojamuose profesiniuose mokymuose. Verslininkas žada, kad ir rėmimo jauniems vaikinams ir merginoms nenutrauks, o geriausiems moksleiviams bus pasiūlytas darbas „Golden Room“ bare.

Norintieji daugiau sužinoti apie galimybę tobulėti su A.Zaremba gali susisiekti per „Facebook“ paskyrą „Golden Room“ arba telefonu 8 639 11028.