Bauda „premijuotas“ policijos patrulis

policija uniformaŠilutės r. policijos komisariatą pasiekė šilutiškės informacija apie vasario pradžioje Tilžės gatvėje pastebėtą netinkamą policijos patrulio elgesį. Komisariato vadovai informavo, jog patrulio elgesys „įvertintas“ nuobauda.

Šilutiškę papiktino vasario 6-ąją Tilžės gatvėje saugaus eismo akciją vykdžiusio ir gatves ne vietoje pereinančius pėsčiuosius baudusio patrulio D.A. elgesys.

Moteris teigė, jog neprieštaraudama sutiko, kai patrulis ją sustabdė ir priminė, jog gatvę ji perėjo neleistinoje vietoje. Todėl kartu su juo nuėjo į netoliese stovintį policijos automobilį, kur jai buvo surašytas administracinės teisės kodekso pažeidimo protokolas.

Kol pareigūnas rašė protokolą, prie automobilio priėjo kita moteris ir pabeldusi į langelį priminė, jog pats policijos automobilis stovi ne vietoje – pėsčiųjų perėjoje. Pareigūnas į perspėjimą nereagavo.

Dar po kiek laiko tą patį jam priminė ir pro šalį važiavusio automobilio vairuotojas, bet ir šis perspėjimas nuo patrulio nutekėjo it nuo žąsies vanduo: jis tik mostelėjo vairuotojui važiuoti savais keliais.

Išlipusi iš policijos mašinos moteris sakė įsitikinusi, jog patrulio automobilis tikrai stovi perėjos ženklais pažymėtoje vietoje, ir paklausė, ar bauda neriklauso ir jam?..

„Priklauso“, – nutarė Šilutės r. PK vadovai ir… „premijavo“ patrulį D.A. 50 litų bauda.

Bendruomenės pareigūnė Nerija Ropienė „Šilutės naujienoms“ sakė, kad nebus dangstomi Kelių eismo taisykles pažeidę policijos pareigūnai. Atvirkščiai, į jų prasižengimus bus reaguojama operatyviai ir pagal galiojančius įstatymus.

Paskirtąją baudą D.A. jau sumokėjo.