„Beatos virtuvė“ skelbia pyragų dieną

beataTV3 televizija, paskelbusi jubiliejinės, dešimtosios, „Išsipildymo akcijos 2012“ startą, kulinarinių atradimų laidoje „Beatos virtuvė“ kviečia tapti visuotinės iniciatyvos – „Pyragų diena“ – nariais!

Beata Nicholson visus savo gerbėjus lapkričio 6-osios išvakarėse kviečia iškepti skaniausią pyragą, leisti jam per naktį „subręsti“ ir atsinešti į darbą, pavaišinti visus bendradarbius.

„Kviečiu kepti pyragus, vaišinti draugus, kolegas ir artimuosius, pyragus įkainojus, ir surinktas lėšas paaukoti jubiliejinei ‚Išsipildymo akcijai 2012‘. Per tuos devynerius metus jūs, gerieji žmonės, jau suaukojote beveik dvidešimt milijonų litų, taigi kviečiu prisidėti ir šiemet. Pyragų diena jau šį antradienį!“ – gyventi saldžiau kviečia Beata.

„Beatos virtuvėje“ lankėsi dvi viešnios – „Išsipildymo akcijos 2012“ organizatorės ir idėjinės autorės – TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė ir TV3 rinkodaros ir viešųjų ryšių direktorė Rima Olberkytė-Stankus, kurios, lyg kokio stebuklingo patiekalo ingredientus, vardins kaip paprasta daryti gerus darbus, apie ilgametes aukojimo tradicijas TV3 biure ir galimybes prisijungti prie jubiliejinės, dešimtosios „Išsipildymo akcijos“, kuri skirta mažųjų ligoniukų gydymui ir globos namuose augančių vaikučių sveikatinimui, lavinimui ir jų buities gerinimui.

Laidoje trys garsios moterys kepė tris pyragus: obuolingą su trupininiu viršumi tortą, apelsinų ir migdolų pyragą be miltų, o kad nebūtų per saldu – Beata paruošė ypatingą pyragą, įkvėptą ispaniškos tortilijos.

„Tai ne kas kita, o omletas su bulvėmis! Laidos prodiuserė Vaida, metus gyvenusi Ispanijos pietuose, paragavusi mano pyrago sakė: „Beata, tavo tortilija skanesnė nei ispanų…” Neabejoju, kad visų, gaminančių namie, taip pat bus nerealiai skani: tai tiesiog puikus ir drūtas patiekalas, gardus tiek karštas, tiek šaltas…”

Aukoti „Išsipildymo akcijai 2012“ galima tradiciniais būdais: skambinant ir rašant SMS su žodžiu VAIKAMS trumpaisiais numeriais 1890 (auka 2 litai), 1891 (auka 5 litai) ir 1892 (auka 10 litų), taip pat internete – kur be papildomų mokesčių aukoti gali ir užsienyje gyvenantys lietuviai – arba pervedant pinigus į „Išsipildymo akcijos 2012“ administruojančio fondo „Vienybė“ sąskaitą (visuose bankuose esančios sąskaitos nurodytos čia) – auka neribojama.

Visi ryšio operatoriai, taip pat ir bankai, yra atsisakę administravimo mokesčio, tad kiekvienas geros valios žmogaus ar įmonės paaukotas litas ir centas nukeliaus į akcijos fondą.