Bendraamžę šantažavęs šešiolikmetis katytiškis teismo laukia už grotų

santazasŠilutės policijos pareigūnai atskleidė turto prievartavimo atvejį – šešiolikmetis, grasindamas šmeižtu, vertė pažįstamą bendraamžę vogti pinigus iš močiutės. Pastaroji santaupų pasigedo tik tuomet, kai jas persiskaičiuoti pasiūlė pareigūnai.

Praėjusią savaitę Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą paaiškėjus, kad šešiolikmetis Katyčių gyventojas grasindamas pažįstamai paauglei paskelbti apie ją kompromituojančią informaciją, reikalavo pinigų.

Šantažą jaunuolis vykdė sistemingai – nuo vasaros pradžios, nurodydamas konkrečias sumas pinigų, kuriuos mergina buvo verčiama atiduoti sutartu laiku iš anksto sutartoje vietoje.

Apie patiriamą šantažą mergina niekam neprasitarė.

Užfiksavę turto prievartavimo atvejį, pareigūnai apklausė paauglę. Ši patvirtino patyrusi grasinimų bei buvusi verčiama gauti pinigų.

Netrukus pareigūnai aplankė ir merginos močiutę. Moteris apie tirpstančias savo santaupas nieko nežinojo ir jų pasigedo tik pareigūnams pasiūlius pasitikrinti, ar visi pinigai vietoje.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad nukentėjusiajai padaryta žala viršija 9000 litų.

Penktadienį nepilnamečiui policijoje buvo pareikštas įtarimas dėl turto prievartavimo. Šilutės rajono apylinkės teismas įtariamajam skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą 3 mėnesiams.

Minėtas jaunuolis šiemet ne kartą yra patekęs į teisėsaugos akiratį dėl vagysčių, turto sugadinimo, sveikatos sutrikdymo, šį pavasarį net 4 kartus buvo baustas dėl vairavimo neturint tam teisės.