Bendruomenė „Saugų artuma“ šventė pirmąjį gimtadienį

saugu bendruomene artumaPrieš pat Naujuosius savo metukų sukaktį paminėjo apie 40 saugiškių vienijančios bendruomenės „Saugų artuma“ nariai.

Prieš metus į bendruomenę susibūrę saugiškiai jau nuveikė gražių darbų: pradėjo ir įpusėjo bendruomenės patalpų remontą, sutvarkė aplinką, įgyvendino paminklo gyvenvietės centre aplinkos tvarkymo projektą.

Saugų seniūnė Anastazija Oželytė pasidžiaugė saviškių iniciatyvomis ir tuo, kad jie taip greit subrendo, tapo tokie šeimininkiški, neabejingi savosios gyvenvietės grožiui ir ateičiai. Seniūnė dėkojo ir bendruomenės nariams, ir jų pirmininkui Vytautui Laurinavičiui ir pavadino bendruomenės narius „išmaniaisiais“.

Padėkos žodį tarė ir naujasis parapijos klebonas Vytautas Tamašauskas. Jis sakė, kad į svetimą kraštą atvykusiam žmogui nėra lengva greit pažinti ir vietovę, ir gyventojus, bet jam nebuvo sunku, mat pajuto didelį vietinių žmonių palaikymą.

Iniciatyviausiems ir darbščiausiems saviškiams dėkojo ir bendruomenė. O tiems, kurie, anot pirmininko V.Laurinavičiaus, labiausiai dūzgė ir į bendruomenės aruodą prinešė daugiausia medaus, įteikti „Bitinukai“. Tų darbščiausiųjų priskaičiuota daugiau nei 10, bet padėkoti, anot pirmininko, reikėtų kiekvienam bendruomenės nariui.

Simbolinės dovanėlės – šilti batukai – kojinytės („kad kojos nesušaltų ir širdys sušiltų“), teikiančios dar ir laimės hormonų, įteiktos ir rėmėjams, kurie palaiko „Saugų artumos“ veiklą.

Kartu saugiškiai aptarė ir tolesnę bendruomenės veiklą, būtiniausius darbus, plojo saviškių moterų ansambliui bei vyrų trio, kuriems vadovauja Vida Gončiarova.