Bendruomenė „Švylys“ aptarė aktualiausius reikalus ir pasilinksmino

syliu bendruomene pirmininkas uselisPrieš savaitę į baigiamąjį metų susirinkimą rinkosi plačios Gardamo seniūnijos Šylių apylinkės žmonės – bendruomenės „Švylys“ nariai. Šyliškiai tuo pačiu ir aktualiausius reikalus aptarė, ir spektaklį pamatė, ir pasilinksmino.

Šylių bendruomenė „Švylys“ šiuo metu vienija 55 tikruosius – aktyvius narius, o jiems vadovauja Stemplių girininkas Arūnas Uselis.

Pirmininkas sakė, jog į tokius susirinkimus bendruomenės nariai renkasi du kartus per metus, tuomet aptariami visi svarbiausi reikalai.

Baigiamajame metų susirinkime aktualiausias klausimas buvo Naujųjų metų sutiktuvių vakaronės organizavimas. Tokia vakaronė Šylių apylinkės žmones draugėn sukviečia jau daug metų, tad norėta išsiaiškinti, ar verta ją organizuoti ir šiemet, ar bus norinčių dalyvauti.

Už tokią bendrą metų sandūros šventę balsavo didžioji dauguma bendruomenės narių, tad ir šiemet „Švylio“ salė gruodžio 31-osios vakare bus pilnutėlė kartu metus palydėti norinčių šeimų.

Svarstytas ir bendruomenės namų šildymo klausimas – reikia jį šildyti žiemą ar ne. Nutarta, kad bendromis bendruomenės ir seniūnijos pastangomis pastatas bus šildomas, nes svarbu jį išsaugoti.syliu bendruomene

Be to, šyliškiai nutarė vieną kambarėlį paskirti jaunimui ir jame pastatyti stalo teniso stalą. Tokį stalą turėjo vietos mokykla, tad pirkti jo šyliškiams nereikės, o judėti norintis vietos jaunimas vakarais turės malonų užsiėmimą.

A.Uselis sakė, jog planuota tokį susiėjimą rengti savaitgalį, kad bendruomenės nariams būtų atgaiva po darbų, bet teko derintis prie įtempto kultūros žmonių grafiko, mat savaitgaliai yra muzikantų „šienapjūtė“. Todėl ir pasirinktas ketvirtadienio vakaras.

Susirinkimo metu pasveikintos ir trys pastarojo pusmečio jubiliatės – gražias sukaktis atšventusios Adelė Biurkland, Elena Bendžienė ir Laimutė Uselienė.

Šyliškiams koncertavo grupė „Karčema“, spektaklį parodė Žemaičių krašto etnokultūros centro teatro trupė „Lamata“, o linksmoje vakaronėje grojo savi muzikantai – broliai Sergejus ir Vladimiras Saveljevai.