Bendruomenės jau registruojasi į „Spindulys 2016“ apdovanojimus

10833 ba098ea25bea0eb868dd87ef8620e4b9Lietuvos kaimo bendruomenės vis aktyviau registruojasi į „Spindulys 2016“ apdovanojimus. Rugpjūtį prasidėjęs paraiškų teikimas po truputį įsibėgėja ir organizatoriai jau skaičiuoja pirmuosius užsiregistravusius dalyvius. Visgi ankstesnių metų patirtis byloja, kad daugiausia paraiškų sulaukiama paskutinėmis registracijos dienomis.

Pirmoji paraišką šiemet suskubo pateikti Kūlupėnų bendruomenė. Kretingos rajone esančiuose Kūlupėnuose gyvena vos kiek daugiau nei tūkstantis gyventojų, tačiau aktyvumo jų bendruomenei galėtų pavydėti ne vienas Lietuvos kaimas.

Kūlupėnų bendruomenės centras „Kūlupėnai“ savo veiklą pradėjo dar 2003 m. ir per šį laiką spėjo nuveikti reikšmingų darbų savo kaimo gyventojų labui. Pasinaudodama Žemės ūkio ministerijos projekto „Siekiame kurti ir dirbti kartu“ parama bendruomenė įsirengė patalpas, kurias per eilę metų pavertė bendruomenės susitikimų ir mokymosi vieta.

Vien per 2016 m. Kūlupėnų bendruomenė įgyvendino net 6 projektus, tuo gerokai paįvairindama kaimo žmonių laisvalaikį. Vos prieš porą mėnesių Žemės ūkio ministerija jai skyrė 5 tūkst. eurų paramą lauko treniruokliams įsirengti. Tai ne tik pagyvins Kūlupėnus, bet ir garantuos aktyvų laisvalaikio praleidimą kiekvienam norinčiam sveikai gyventi.

Primename, kad teikti paraiškas bendruomenių apdovanojimams „Spindulys 2016“ galima iki rugsėjo 2 d. Už geriausias kaimo bendruomenes 8 nominacijose balsuos visuomenė interneto naujienų portale „Delfi“.

Daugiau informacijos: www.spindulys2016.lt