Bendruomenių metais – pripažinimą pelniusio spektaklio „Dėdės ir dėdienės“ gastrolės

 1 dedes_ir_dedienesSpalio 26 d. Šilutės kultūros ir pramogų centre

Vilniaus mažasis teatras rudens gastroles po Lietuvą įprasmins didžiojo lietuvių autoriaus, klasiko Juozo Tumo – Vaižganto kūrybos įkvėptu režisierės Gabrielės Tuminaitės spektakliu „Dėdės ir dėdienės“.

Spalio 26 d. 18 val. spektaklis „Dėdės ir dėdienės“ bus rodomas Šilutės kultūros ir pramogų centre.

Mykoliuko ir Severiutės istorija – apysakoje šalia viena kitos meistriškai skambančios grožio, aistros ir begalinio liūdesio temos. Ilgai brandintas režisierės Gabrielės Tuminaitės darbas tapo kūrybinga ir šiuolaikiška anų laikų Lietuvos kultūros, tapatybės, kasdienio gyvenimo refleksija.

Po spektaklių žiūrovai kviečiami į susitikimą – diskusiją su spektaklio kūrybine grupe. Diskusijas moderuos ir savo žiniomis apie Vaižgantą pasidalins literatūrologė, humanitarinių mokslų daktarė Ilona Čiužauskaitė, kilusi iš Šilutės. Diskusijose kviečiame aktyviai dalyvauti lietuvių literatūros mokytojus, mokinius, visus aktyvius vietos bendruomenių narius.

Režisierės Gabrielės Tuminaitės spektaklis „Dėdės ir dėdienės“ apdovanotas 5-ajame D.Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalyje Varėnoje, XXX Lietuvos profesionalių teatrų festivalyje „Vaidiname žemdirbiams 2014“ Rokiškyje bei vainikuotas „Auksiniu scenos kryžiumi“ už Severiutės vaidmenį aktorei Agnei Šataitei.

Spektaklyje vaidina – Arvydas Dapšys, Agnė Šataitė, Vainius Sodeika, Mindaugas Capas, Indrė Patkauskaitė, Daumantas Ciunis, Agnė Kiškytė.

Spektaklio trukmė – 1 val. 30 min.

Bilietų kainos – 6,48-12 Eur. Bilietus platina bilietai.lt ir Šilutės kultūros ir pramogų centro kasa. Bilietus su nuolaida galima įsigyti tik internetu.