Besidomintys verslu susitiko bibliotekoje

Bibliotekoje knygos pristatymasŠilutiškiai, besidomintys verslo idėjomis, rinkosi į Šilutės F.Bajoraičio viešąją biblioteką, kur bendravo su klaipėdiete verslininke, buvusia Vadybos ir demokratijos mokyklos (VDM) lektore Regina Jundule. Ji pristatė savo pirmąją knygą „Verslas prie kavos puodelio“.

Susitikimo metu R.Jundulė kalbėjo, kad knygos išleidimas – viena jos gyvenimo svajonių, išsipildžiusi po 15 metų. Būtent tiek laiko reikėjo šiai idėjai ir svajonei realizuoti. Idėją subrandinti ir paversti knyga padėjo jos vyras, padėjėjas ir rėmėjas gyvenime bei versle Gintaras Jundulas, buvęs Klaipėdos universiteto kūno kultūros dėstytojas. Šiuo metu jie abu – verslininkai, sėkmingai plėtojantys verslą švedų tinklinio marketingo kompanijoje. Jų motyvacinės paskaitos ir mokymai padeda žmonėms pradėti ir plėtoti nuosavą verslą.

Atėję į susitikimą su autore, nuosavo verslo idėja užsidegusia prieš 25 metus, šilutiškiai susidomėję klausėsi R.Jundulės minčių apie verslo filosofiją ir psichologiją, verslo kūrimo ypatumus ir pozityvaus mąstymo svarbą.

Anot jos, svarbiausią sprendimą priima pats žmogus. Jausmas, mintis, įsitikinimas, kad tu gali tai padaryti, lemia tai, jog po kelerių metų pamatai to triūso ir noro rezultatus. Didžiausia klaida gyvenime – neįgyvendinti savo svajonių ir idėjų.

Autorė renginio metu dalijosi sukaupta verslo patirtimi, kurią sudėjo į knygą „Verslas prie kavos puodelio“. Tai lyg praktinis vadovas keliaujant po verslo pasaulį, padedantis geriau jį pažinti. Ši knyga parašyta taip, kad būtų miela ir įdomu ją skaityti, ji skirta visiems, kurie kada nors svajojo turėti savo verslą, bet neturėjo tam pinigų ir drąsos, kurie nori turėti daugiau laisvo laiko, daugiau pinigų, daugiau draugų, kurie nori padėti kitiems, jau užsiimantiems verslu, taip pat mamoms, auginančioms vaikus namuose ir norinčioms prisidėti prie šeimos biudžeto, pensininkams, kuriems dar ne sutema ir kurie nori įdomiai gyventi, studentams, kurie visko nori. Šis leidinys taip pat padės greičiau pasiekti užsibrėžtų tikslų ir sutaupyti savo laiką. Tai pasakojimas apie verslą be jokios rizikos.