Beveik mėnesį trunkantį advento laikotarpį vairuotojai pasitiko neblaivūs

IMG 1030Kiekvieną dieną pareigūnai užtikrina viešąją tvarką ir eismo saugumo. Neretai savaitgaliai būna tos dienos, kuomet policija gauna daugiau pranešimų apie įvairaus pobūdžio pažeidimus. Tarp jų nustatomas ne vienas vairavimo, esant neblaiviam atvejis.

Kurį laiką besidžiaugiantiems dėl vairuotojų sąmoningumo pareigūnams ir vėl teko nusivilti. Savaitgalį aptarnaujamoje teritorijoje buvo surašyti 8 protokolai alkoholinius gėrimus vartojusiems vairuotojams.

Šį savaitgalį pareigūnai savo akimis įsitikino, kad ne visi gyventojai paiso advento laikotarpio. Beveik mėnesį trunkantį rimties ir susikaupimo metą, ne vienas vairuotojas sutiko „išlenkęs“ vieną kitą taurelę tauriųjų gėrimų. Šilutės aptarnaujamoje teritorijoje įkliuvo 4 neblaivūs vairuotojai, kurių viena moteris. Jiems alkoholio matuoklio dėka buvo nustatytas lengvas girtumas.

Toks pat girtumas buvo nustatytas ir 2 Tauragėje sustabdytiems vyriškiams. Už šį pažeidimą asmenims gresia bauda nuo 289 iki 434 eurų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo 1 metų iki 1 metų 6 mėnesių.

Dar vienas Tauragės rajone sustabdytas vyras ne tik buvo neblaivus, bet dar ir neturėjo teisės vairuoti transporto priemonės. Pastarajam asmeniui gresia kur kas didesnė atsakomybė. Toks pasivažinėjimas užtraukia baudą nuo 1 158 iki 1 448 eurų su transporto priemonės konfiskavimu ar be konfiskavimo arba administracinį areštą nuo 20 iki 30 parų su transporto priemonės konfiskavimu.

Šilalėje pažeidėjo būta itin įžūlaus. Trisdešimtmečiui buvo nustatytas sunkus (2,8 prom. alkoholio) girtumas. Dar birželį už vairavimą esant neblaiviam įkliuvęs ir teises už tai praradęs vyras, ir vėl sėdo už automobilio vairo, nebijodamas jokių pasekmių. Laimei, pareigūnai automobilį sustabdė iki įvykstant galimam eismo įvykiui.