Bibliotekininkai kviečia naudotis lauko bibliotekėle

bibliotekelePaskelbus karantiną, duris lankytojams užvėrė ir Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka. Bibliotekininkai siūlo išeiti – naudotis pastato kieme esančia lauko bibliotekėle, kuri yra nuolat papildoma.

Vienas iš būdų pagerinti savo psichologinę būseną saviizoliacijos metu yra skaitymas. Karantinas puiki proga perskaityti knygas, kurioms anksčiau neturėdavome laiko. Šiuo metu bibliotekos pastatas užrakintas, tačiau darbuotojai kviečia naudotis atvira lauko bibliotekėle, kuri yra kieme. Patekti į jį galima iš šoninės gatvelės, atidarius vartus.

Lauko bibliotekėlė yra papildyta įdomiomis knygomis, jos turinys bus koreguojamas ir pagal skaitytoju pageidavimus. Išsakyti savo pageidavimą galima paskambinus į Skaitytojų aptarnavimo skyrių tel. (8 441) 78216. Knygas galite pasiimti pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val., penktadieniais – nuo 8.00 iki 16.00 val.

Jau perskaitytas knygas galite palikti Knygų grąžinimo dėžėje (iš bibliotekos kiemo pusės). Knygos, kurias skaitytojai bus užsakę ar rezervavę elektroniniu būdu, bus saugimis ir jas galės pasiimti pasibaigus karantinui.

IMG 5802r