Bičiulių dėmesys „Šilutės naujienas“ pakylėjo naujoms veiklos bangoms

DSC 001610 metrų riestainių, fantastiškas gimtadienio šokis, „Šilutės naujienų“ kolektyvui skirtas eilėraštis, dailininko drobėje įamžintas Turgaus aikštės kampelis su redakcijos pastatu, saldainių krepšiai, kiekvienam darbuotojui skirtos gimtadienio skrybėlės, meilę mūsų laikraščiui liudijančios nuotraukos, padėkos raštai, gėlės, vaisiai, apkabinimai, bučiniai ir netgi 10 milijonų prizas, kurį būtinai turėtume išlošti loterijoje…

Visa ta neįtikėtina meilės jūra antradienį užklupo mus, „Šilutės naujienų“ redakciją, 10-mečio proga pakvietusią šilutiškius į svečius. Kvietėme pabendrauti, kartu paskanauti lauke virtos košės, arbatos ir sulaukėme tiek nuoširdžių svečių, mūsų skaitytojų, kad buvome sujaudinti iki širdies gelmių.

Per 10 metų – 1000 numerių

Per 10-metį mūsų redakcija išleido kone 1000 laikraščio numerių, sukūrė vieną populiariausių rajone interneto svetainę silutesnaujienos.lt, kurioje kasdien apsilanko daugiau kaip 2000 unikalių lankytojų. Skleisdama įdomiausias žinias apie Šilutės rajoną socialiniame tinkle „Facebook“, redakcija savo paskyroje facebook.com/silutes.naujienos subūrė daugiau kaip 5000 kraštiečių ir mūsų gimtinės gerbėjų.gimtadienis DSCF0838

Per 10 metų prie laikraščio kūrimo, sklaidos ir populiarinimo prisidėjo daugiau kaip 40 darbuotojų: korespondentų, fotografų, maketuotojų, biuro administratorių, vadybininkų, spaudos platintojų, buhalterių. Taip pat esame dėkingi už geranoriškų talkininkų pagalbą, be kurių vargu ar aprėptume rajono gyvenimo įvairių sričių versmes: švietimo įstaigų ir verslo įmonių, sveikatos apsaugos ir socialinių problemų, kultūros ir sporto, seniūnijų bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų…

Tikriausiai ne šimtams, o tūkstančiams žmonių „Šilutės naujienos“ suteikė galimybę laikraščio puslapiuose pasidalinti savo pasiekimais, renginių idėjomis, rūpesčiais ir džiaugsmais. Dėkojame Jums už tai.

Džiaugiamės, kad 10 metų esame daugelio įmonių ir įstaigų partneriai, galėdami reklamuoti jų prekes ir paslaugas, pagarsinti jų plėtros ir veiklos rezultatus, pasiektus įvertinimus.

Dėkojame kone 100 parduotuvių ir prekybos centrų vadovams ir darbuotojams, pašto ir kitų platinimo tarnybų laiškininkams, F.Bajoraičio viešosios bibliotekos tinklo darbuotojams, padedantiems „Šilutės naujienoms“ pasiekti tūkstančius mūsų pirkėjų, prenumeratorių ir kitų skaitytojų.

Bičiuliai suvažiavo iš visų seniūnijų

Antradienio rytą prie redakcijos suskambo muzika (dėkojame Vygantui Stoškui), pradėjo kilti viryklės dūmas ir apie vidudienį po Turgaus aikštę pasklido gardžios košės kvapai.

gimtadienis DSCF0872Patyrusio lauko virtuvės šefo Sigito Grinčinaičio abejonės, ar bus kam suvalgyti beveik 50 litrų žirnienės su spirgučiais, greitai dingo, nes laiko papietauti su „Šilutės naujienomis“ rado ir mieli ilgamečiai draugai, ištikimi skaitytojai, ir galbūt pirmą kartą apie laikraštį sužinoję šilutiškiai, ir iš visų rajono seniūnijų suvažiavę mūsų bičiuliai.

Spaudėme dešinę būreliui seniūnų, dviejų rankų reikėjo išlaikyti „saldainiuką“, susuktą socialinių darbuotojų ir moterų katalikių organizacijų narių, glebėsčiavomės su kaimynais iš aplinkinių namų ir kitais gerbėjais. Buvome pamaloninti Savivaldybės vadovų sveikinimų ir mūsų darbo pripažinimo, taip pat broliškų linkėjimų, originaliai ir nuoširdžiai perduotų iš Savivaldybės Komunikacijos skyriaus.

O rajono kultūros bitelių virtinė tądien nusidriekė per pusę pylimo, juosiančio Šyšą. Kultūros skyriaus vedėjos vedama šauni komanda nešė dovanų… 10 metrų „barankų“. Ta juosta apjuosę visą redakcijos kolektyvą kultūros žmonės dar ir apipylė daugybe gražiausių sveikinimų.

Kai dešimtys svečių jau būriavosi prie vaišių „laužo“, lyg spalvotas jaunystės ir energijos debesis į aikštę įplaukė „Žvaigždūnė“. Garsusis Šilutės šokių kolektyvas visus užvaldė ugningais ritmais ir įspūdingu gimtadienio šokiu. Ir dar įteikė neginčijamos meilės fotoįrodymus: šokėjos „Šilutės naujienas“ skaito net repeticijų metu!

Aišku, neįsivaizduojame savęs be Šilutės neįgaliųjų draugijos, Šilutės kredito unijos, Šilutės senelių globos namų, Šilutės medicinos centro, bankininkų, verslininkų palaikymo. Nepaliaujame stebėtis Šilutės bibliotekininkų išradingumu, jautriais žodžiais iš širdies į širdį.

Dėkojame Jums visiems už staigmenas, meilę ir dėmesį! Būkime kartu ant „Šilutės naujienų“ bangos dar ne vieną dešimtmetį!
Pagarbiai, redakcijos kolektyvas.

Daugiau nuotraukų galerijoje

joomplu:8785  joomplu:8779

Video reportažą apie gimtadienį nuo penktatienio (02.22) žiūrėkite per „Šilutės TV1318848779