Bikavėniškiai mokėsi bendrauti internete

 

Bikavenu bibliotBikavėnų bibliotekoje vyko projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” mokymai pažengusiems pagal programą „Bendradarbiavimas TAU. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis“.

Projektas „Prisijungusi Lietuva” finansuojamas ES ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšomis. Programa „Bendradarbiavimas TAU. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis“ skirta suaugusiems gyventojams tobulinti jau turimus skaitmeninius įgūdžius nemokamuose mokymuose Lietuvos bibliotekose.

Šešių valandų trukmės mokymų metu dalyviai supažindinti su nuotraukų redagavimo programomis, mokėsi kurti koliažus, saugiai dalintis nuotraukomis ir naudotis socialiniais tinklais, skenuoti nuotraukas ir kt. Bikavėnų bibliotekoje pagal šią programą mokymus baigė 11 dalyvių.

Visi kviečiami registruotis į nemokamus mokymus pagal pradedančiųjų ir pažengusiųjų programas. Tai padaryti galima bet kurioje bibliotekoje.