Bikavėnų bendruomenė dėkoja talkininkams ir rėmėjams

Vos tik prasidėjus karui Ukrainoje Vainuto seniūnijos, Bikavėnų bendruomenė ėmėsi ruošti apleistas buvusios mokyklos patalpas pabėgėliams apgyvendinti.

Bikavėnuose gyvenantys ukrainiečiai įsijungė į visus bendruomenės renginius, o Liepos 6-ąją visi kartu giedojo Lietuvos ir Ukrainos himną.

Bendruomenės susitelkimo ir geranoriškų rėmėjų dėka sutvarkytose patalpose netrukus apsigyveno 30 nuo karo pabėgusių ukrainiečių. 17 iš jų dar ir dabar čia tebegyvena. Jie gražiai įsijungė į bendruomenės gyvenimą, bendrauja, dalyvauja įvairiose talkose ir renginiuose.

Artėjant didžiausioms metų šventėms  norime nuoširdžiai padėkoti visiems, kas prisidėjo įrengiant patalpas ukrainiečiams, aukojo rūbus ir kitus daiktus. Ypač dėkojame labdaros organizacijos „Tikėjimas. Meilė. Viltis“ atstovui mūsų krašte Tadui Girčiui, vainutiškiui Tadui Pietariui, Vainuto gerumo namų kolektyvui ir jų vadovei Anelei Lileikienei. Bikavėnuose apsistoję  ukrainiečiai puikiai supranta mūsų žmonių gerumą ir taip  pat yra labai dėkingi.

Tegul jaukus Kūčių vakaras teikia Jums visiems ramybę, šv. Kalėdos dovanoja džiaugsmą, o ateinantys 2023-ieji metai atneša didelę sėkmę.

Bikavėnų kaimo bendruomenė