Bikavėnuose – kelių kartų šventė

bikavenu rudenelio svente visiJau tapo tradicija, kad į Vainuto gimnazijos Bikavėnų skyriaus rengiamą Rudenėlio šventę kartu su vaikais susirenka gausus būrys tėvelių ir senelių. Pastarųjų šiemet atvyko net 14.

Bikavėnų mokyklėlės vedėja Valentina Jasaitienė pakvietė pagerbti tylos minute visus jau anapilin išėjusius senelius. Vėliau vaikai dainavo, šoko, kalbėjo apie daržovių naudą.

Ikimokyklinukas L.Bernotas dainavo dainelę, kurią išmokė jo močiutė Z.Bernotienė, o ji pati ją išmoko dar būdama maža. Tėvų tarybos ansamblis džiugino svečius savo skambiomis dainomis.

2, 3 ir 4 klasės mokiniai, padedant mokytojai J.Košinskei, iš daržovių pagamino „Čipolino nuotykių“ veikėjus. Mažieji taip pat džiugino savo išmone iš daržovių pagaminę kompozicijas. Pirmoko T.Eglyno močiutė visus vaišino pačios keptos duonelės mažyčiais kepaliukais, priešmokyklinukės U.Bagdonaitės močiutė Roma vaišino namie keptais grybukais ir riešutais.

Šventės dalyvius sveikino Vainuto gimnazijos direktorius Antanas Jonikas, jis mokiniams dovanojo ir didžiulę pintinę vaisių.

Visi seneliai buvo pagerbti plojimais ir apdovanoti  dovanėlėmis, o visi svečiai buvo pakviesti į mokyklos valgyklą, kur vaišinosi bibliotekininkės D.Puidokienės gaminta gira ir pačių atsineštomis vaišėmis. Seneliai žadėjo atvykti ir į kitas rengiamas šventes.