Birželį – mažiausiai mirčių, daugiausiai santuokų

marriageBirželio mėnuo demografiniu požiūriu iš kitų šių metų mėnesių išsiskyrė mažiausiu mirčių ir didžiausiu vestuvių skaičiais.

Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje birželį įregistruoti 42 naujagimiai (ankstesniais mėnesiais buvo 33-50 naujagimių), 34 mirtys (ankstesniais mėnesiais buvo registruojamos 46-62 mirtys), 55 santuokos (ankstesniais mėnesiais buvo 12-30 santuokų) ir 12 skyrybų (ankstesniais mėnesiais buvo 4-18 skyrybų).

Birželį gimė 23 berniukai ir 19 mergyčių. Trys kūdikiai gimė vienišoms mamoms, 16 vyrų juridiškiai įteisino savo tėvystę. Jauniausiai mamai buvo 16 metų, vyriausiai – 37-eri. Viena šeima susilaukė 8-ojo vaikelio.

Pasak Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjos Lilijos Valaitienės, populiariausi naujagimių vardai birželį buvo Lukas, Matas, Auksė, Greta. Suteikti reti vardai: Liamas, Domantas, Adelė, Milana.

Birželį mirė tiek pat vyrų ir moterų – po 17. Vyriausiam velioniui buvo 91-eri.

Iš birželį įregistruotų 55 santuokų 5 įvyko užsienyje. Šilutėje 16 santuokų buvo bažnytinės.

Birželį 10 skyrybų įvyko abiejų sutuoktinių bendru sutarimu, 2 šeimos išsiskyrė dėl vyrų kaltės. Išsiskyrus 12 šeimų, gyventi su motinomis liko 4 nepilnamečiai vaikai.