Birželį – vestuvių bumas ir gimimų sumažėjimas

vestuves-61806389Birželį, palyginti su gegužės mėnesiu, Šilutės rajone įregistruota gerokai mažiau naujagimių – tik 44 (gegužę – 60), bet dvigubai daugiau buvo vestuvių: gegužę – 23, birželį – 49.

Stabilus išliko mirčių skaičius: gegužę buvo 52, birželį – 51.

Tokia Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus pateikta statistika.

Birželį įregistruoti gimę 22 berniukai ir lygiai tiek pat mergyčių. 13 naujagimių pasaulį išvydo šilutiškių šeimose užsienyje ir buvo įtraukti į Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus apskaitą.

Vienišoms mamoms gimė 2 kūdikiai, 17 vyrų juridiškai pripažino naujagimių tėvystę. Jauniausiai mamai buvo 17 metų, vyriausiai – 38-eri. Viena šeima susilaukė 7-ojo vaikelio.

Populiariausi birželį gimusių kūdikių vardai: Pijus, Nojus, Saulė, Gustė. Suteikti reti vardai: Kernius, Antanas, Melita, Amelija.
Birželį mirė 21 vyras ir 30 moterų. 2 vyrai gyvybės neteko užsienyje. Vyriausiam velioniui buvo 95-eri. Netekome 23 metų jaunuolio ir 3 mėnesių kūdikio.

Pirmąjį vasaros mėnesį susituokė 49 poros: 27 santuokos buvo bažnytinės, 5 – registruotos užsienyje, 17 santuokų ceremonijų surengta Civilinės metrikacijos skyriuje.

Iš 14 ištuokų 12 įvyko abiejų sutuoktinių bendru sutarimu, vienų skyrybų kaltininkas buvo vyras, dar vienų – moteris.

Iširusiose šeimose gyventi su motinomis liko 7 nepilnamečiai vaikai, su tėvais – 2 nepilnamečiai vaikai.