Biudžetinės įstaigos užsidirbo daugiau pinigų

PINIGAI 1Penkios Savivaldybės biudžetinės įstaigos už teikiamas paslaugas gaus daugiau lėšų, nei buvo numatę tvirtinant 2013 m. Savivaldybės biudžetą. Tos įstaigos rajono Tarybai pateikė prašymus šias lėšas įtraukti į šių metų sąmatas, kad galėtų jomis disponuoti. 

Pašyšių, Traksėdžių ir Usėnų pagrindinių mokyklų direktorės Liudmila Kazlauskienė, Birutė Morkevičienė ir Liucija Jasevičienė pasakojo, kad papildomų pajamų mokyklos gavo iš moksleivius maitinančios UAB „Kretingos maistas“ už nuomojamas patalpas.

Šilutės kultūros ir pramogų centro direktorė Jūratė Pancerova pasakojo, kad šiemet pavyko pasikviesti daugiau populiarių kolektyvų ir surengti sėkmingų renginių, kurie sudomino šilutiškius. Todėl gauta daugiau pajamų už salės nuomą. Šiemet buvo planuota tokių pajamų gauti 38,1 tūkst. Lt, o dabar iki metų pabaigos tikimasi gauti 6 tūkst. litų daugiau.

Pamario pagrindinės mokyklos direktorius Jonas Bendžius pasakojo, kad šiemet turi daugiau užsakymų nuomoti sporto salę. Planuota, kad tokių pajamų mokykla gaus tik 8 tūkst. Lt, o dabar pagal turimas sutartis tikimasi gauti 5 tūkst. litų daugiau.

J.Bendžius apgailestauja, kad įstatymais numatyta tvarka, jog tokios specialiosios lėšos negali būti taupomos bent kelerius metus. Trejus metus pataupęs sporto salės nuompinigius, jis galėtų pakeisti salės grindų dangą. Dabar, pasak J.Bendžiaus, teks gautus nuomos pinigus išleisti smulkesnėms prekėms.