„Blizgės“ garsina Šilutę

"Blizgių" komanda. / A+I fotografija nuotr.Judėjimas „Moterys už futbolą“ aktyviai laužo standartus ir primena, kad futbolą gali žaisti ne tik vyrai.

Socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbtas fotokonkursas „Moterys futbole“ sulaukė itin daug dalyvių, tačiau laimėjo moterų futbolo Šilutėje pradininkės iš FK „Blizgės“. Už šilutiškių merginų nuotrauką internautai atidavė daugiau nei 750 balsų.

Per futbolo rungtynes tarp Gargždų „Bangos“ ir Marijampolės „Sūduvos“ merginas apdovanojo patys futbolininkai. „Blizgių“ žaidėja Indrė Taliūtė laimėjo abonementą į vyrų futbolo rinktinės namų rungtynes Pasaulio čempionato atrankoje, tačiau bilietus iškeitė į 5 kamuolius, kurie pravers visai komandai.

„Blizgių“ kapitonė Giedrė Lukšaitė sakė, kad nuotraukose stengtasi akcentuoti, jog futbolą pamilusios moterys yra ir mokinukės, ir namų šeimininkės, ir manekenės, nes būtent tokia spalvinga yra šilutiškių komanda.

FK „Blizgės“ kviečia naujas nares žaisti futbolą. Formuojamos dvi grupės: gimusių 1998 m. ir jaunesnių bei mišraus amžiaus. Kreiptis į Giedrę tel. 8 611 13620.

Nuotrauka, su kuria "Blizgės" nugalėjo. / A+I fotografija nuotr.