BMW atsitrenkė į kelią užtvėrusį policijos visureigį (atnaujinta)

policija bmw avarijaAntradienį Šilutės Lietuvininkų gatvėje, prie pat policijos komisariato, susidūrė policijos patrulių visureigis ir BMW.

Avarija įvyko dėl to, kad pagrindiniu keliu važiuojančiam septintos klasės BMW kelią pastojo policijos automobilis. Pareigūnai norėjo įvažiuoti į komisariato kiemą ir suko į jį neįsitikinę, kad spės atlikti manevrą, nesutrukdydami pagrindine gatve važiuojančiam transportui.

Pagrindine gatve važiuojantis BMW nespėjo sustoti ar aplenkti policijos automobilio, užtvėrusio jam kelią, ir stuktelėjo jam į galą.

Pirminiais duomenimis, eismo įvykio metu niekas nenukentėjo. Pasak BMW vairuotojo, policijos pareigūnas pripažino savo kaltę, todėl abu sutarė užpildyti eismo įvykio deklaraciją.

Tačiau vėliau situacija pasisuko kita kryptimi. Trečiadienį į redakciją užsukęs BMW vairuotojas prašė avarijos nuotraukų, kad galėtų apsiginti nuo pareigūnų kaltinimų. Mat policininkai pradėjo reikalauti, kad vaikinas prisiimtų kaltę dėl avarijos.

„Aš važiavau pagrindine gatve, man kelią staiga pastojo į mano eismo juostą įsukęs policijos automobilis. Bandžiau išvengti susidūrimo, sukdamas į gatvės vidurį, bet išvažiuoti į priešpriešinę juostą negalėjau – ten važiavo mašinos. Visiškai sustoti nespėjau, todėl atsitrenkiau į policijos automobilio galą.

Policininkai dabar aiškina, kad aš turėjau „pasielgti žmogiškai“, t.y. sustoti ir praleisti į kiemą sukančius pareigūnus. Bet aš nespėjau, eismo taisyklių nepažeidžiau – negi tyčia trenkiau ir sudaužiau savo mašiną? Tai kokia mano kaltė?“ – stebėjosi vaikinas ir teigė nesutiksiantis tapti „avarijos kaltininku“.

Komisariato viršininkas Sigitas Mikutavičius vakar sakė nesąs įsigilinęs į šį įvykį, bet, sprendžiant pagal jo turimą informaciją, dėl įvykio kaltas yra policijos mašiną vairavęs  pareigūnas. „Pagal įvykio aplinkybes atrodo, jog BMW vairuotojui turėjo būti duotas kelias“, – sakė jis.

Tačiau, anot S.Mikutavičiaus, atliekamas tyrimas, bus surašytas ATPK pažeidimo protokolas ir bus aišku, kas kaltas.