BMW bandė važiuoti šaligatviu, bet trukdė medžiai

113825045-ea4e709a-1f0b-458f-b780-eed4c2977c9fSekmadienio rytas Šilutės rajono Inkaklių kaime prasidėjo gyventojus pašiurpinusia avarija. Vietos gyventojai iš karto atpažino, jog į avariją pateko buvusio Šilutės mero, dabar administracijos direktoriaus pavaduotojo Virgilijaus Pozingio sūnus Justas su sutuoktine.

Apie 9 valandą ryto trečios serijos BMW automobilis dideliu greičiu lėkė Ašvos gatve, tačiau posūkyje vairuotojas jo nesuvaldė. Automobilis šonu trenkėsi į medžius ir sustojo užlėkęs ant šaligatvio. Smūgis buvo stiprus – automobilio kėbule liko įstrigusių medžio nuolaužų. Stipriausias smūgis teko ant galinės sėdynės sėdėjusiam keleiviui. Dėl galvos traumos jis nugabentas į Klaipėdos ligoninę.

Automobilio priekyje sėdėję sutuoktiniai buvo nuvežti į Šilutės ligoninę.

Į nelaimės vietą buvo atvykę du greitosios pagalbos ekipažai ir ugniagesiai gelbėtojai. Kuris iš jų vairavo automobilį, policijos pareigūnai kol kas aiškinasi. Kai bus nustatytas vairuotojas, paaiškės ir tai, ar jis buvo blaivus. Į nelaimės vietą subėgę vietos gyventojai jautė iš automobilio sklindantį alkoholio kvapą.

Lrytas.lt inf.