„Bočiai“ gėrėjosi Valdovų rūmais

bociaiŠilutės „Bočių“ bendrijos nariai juda, keliauja ir džiaugiasi vasara. Neseniai jie su bičiuliais pabuvojo Vilniuje, o savaitgalį plaukiojo po Kuršių marias.
Kelionei į sostinę „Bočių“ nariai ruošėsi iš anksto, mat bendrijos gretose buvo daug senjorų, dar nemačiusių, bet norinčių pamatyti Valdovų rūmus. Draugėn pasikvietę bičiulius – Šilutės „Moterų seklyčios“ bei našlių draugijos „Gėla“ narius, rugpjūčio 14-osios rytą šilutiškiai išvažiavo į Vilnių. Iš viso – apie pusšimčio žmonių grupė.

Grįžę jie entuziastingai dalijosi kelionės įspūdžiais. Pasak „Bočių“ pirmininko Stanislovo Tunilos, keliauninkams net ir 2,5 valandų neužteko pamatyti visus Valdovų rūmų kampelius ir juose sukauptus turtus – istorinius eksponatus. Sužavėjo viskas: ir valdovų karūnos, ir restauruoti jų baldai, ginklai, įvairios salių detalės. Apie rūmuose gyvenusių valdovų gyvenimą išsamiai šilutiškiams papasakojo du gidai.

Grįždami šilutiškiai dar aplankė Trakus, stabtelėjo Šilalėje, kur gėrėjosi iš smėlio sukurta Popiežiaus Benedikto skulptūra. O tą patį savaitgalį jie dar surengė kelionę laivu po marias.