Bokso federacija E.Petrauską už siautėjimą Palangoje tik švelniai pabars

evaldas-petrauskas-61527574Palangos bare policijos tramdytą olimpietį Evaldą Petrauską Lietuvos bokso federacija tik švelniai pabars. Mat, baiminamasi, kad pasaulio čempionatui besiruošiantį boksininką griežtesnė bausmė gali sugniuždyti, praneša LNK laida „Žinios“.

Bokso federacijos valdyba olimpiniam prizininkui E. Petrauskui už išpuolį prieš merginą Palangos bare skyrė įspėjimą. Tik pagrūmoti pirštu nutarta todėl, kad artėja daug svarbių varžybų, kuriose iš sportininko tikimasi medalių.

„Paimti ir sužlugdyti jam dabar ūpą… Jis ir taip jau yra nusiminęs, prisiima visą atsakomybę. Ir treneriai, ir mes visi norime, kad jis dabar galutinai nesužlugtų ir kad tai neatsispindėtų jo karjeroje. Mes nukreipiame trenerių ir psichologų jėgas, kad jis atsistotų ant kojų, kad nepasikartotų nei su juo, nei su kitais sportininkais tokia situacija“, – sakė Lietuvos bokso federacijos prezidentas Darius Šaluga.

Pasak jo, valdyba atsižvelgė į anksti boksininką užgriuvusią šlovę, kuri jaunam žmogui apsuka galvą. Sportininko treneris sako, kad tai E. Petrauskui bus pamoka.

Boksininko elgesį svarstys ir Tautinis olimpinis komitetas.