Brolių sodyboje Vainute – naminė degtinė ir nelegalios cigaretės

namine degtine sniege VanutasŠilutės policijos pareigūnams įkliuvo du broliai, kurie vis nesiliauja bandę prekiauti namine degtine Vainute. Nebe pirmą kartą pareigūnų apsilankymas vyriškių namuose baigėsi ikiteisminiu tyrimu ir gerokai sumenkusiomis nelegalaus „verslo“ plėtros galimybėmis.

Pirmadienį po pietų pareigūnai užsuko į brolių namus, įtardami, kad vyrai gali turėti namų gamybos alkoholio. Iki šiol ankstesnių patikrinimų metu tokie įtarimai paprastai pasitvirtindavo – šioje sodyboje per kelerius pastaruosius metus ne kartą buvo rasta ir naminės, ir kontrabandinių rūkalų.

Šįsyk 47-erių ir 45-erių broliai iš pradžių neigė namuose laikantys degtinę, tačiau patikrinus kelis užkaborius sodyboje, buvo rasta 15 litrų į įvairaus dydžio plastikinius indus išpilstyto skaidraus skysčio, turinčio specifinį naminei degtinei būdingą kvapą. Negana to, patikrinimo metu sodyboje pareigūnai aptiko ir beveik 100 pakelių nelegaliai laikomų cigarečių su Rusijos Federacijos banderolėmis.

Abu vainutiškiai buvo pristatyti į policijos komisariatą ir apklausti. Dėl nelegaliai laikomų cigarečių jiems gresia administracinė, o dėl naminės degtinės – baudžiamoji atsakomybė.

Policija ragina gyventojus apie nelegalią prekybą cigaretėmis, alkoholiu ar kuru pranešti: policijos budėtojams telefonu (8 446) 20 270; anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952.